Ракетний удар Кривий Ріг
Фото: ДСНС

Під час ракетної атаки РФ у ніч проти 13 червня у Кривому Розі було пошкоджено будівлю ТЕЦ. Наразі у прифронтових областях без світла залишаються тисячі абонентів.

Про це повідомляє пресслужба Міненерго.

Повідомляють, що у Кривому Розі без живлення залишилися три шахти, в яких були заблоковані кілька десятків людей.

“Пізніше шахтарі були врятовані. Вибуховою хвилею також пошкоджено будівлю Криворізької ТЕЦ. На ранок частину абонентів енергетики вже змогли заживити”, – розповіли у Міненерго.

“Внаслідок обстрілу є пошкодження та відключення магістральних мереж на Дніпропетровщині. Без світла залишаються понад 9 тисяч людей”, – йдеться у повідомленні. 

Зокрема на Донеччині через інтенсивні обстріли знеструмлено 41 населений пункт, у Дніпропетровській – 3 населених пункти. 

“Також пошкодження енергетичної інфраструктури зафіксували в Чернігівській, Сумській, Херсонській, Харківській областях. Через попередні обстріли без світла залишається частина споживачів у Запорізькій області”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що у ніч проти 13 червня російська військова авіація випустила по Кривому Рогу шість ракет. П’ять з них влучили у цивільні об’єкти, зокрема у п’ятиповерховий будинок. Загинули 11 людей, понад десять – у важкому стані.

Читайте також: Євросоюз хоче використати газові сховища України для зберігання власних запасів

Подібні

Безпековий Комітет Ради рекомендує ухвалити в першому читанні законопроект про оборонну інноваційну діяльність

Йдеться про технологічний суверенітет України

Дрони завдали удару по двом НПЗ у Уфі, яка за 1500 км від кордону з Україною

Постраждалих немає, а підприємства начебто працюють у штатному режимі

Україна може отримати “бонуси” за очікування вступу до ЄС, — Politico

Брюссель хоче зробити процес розширення ЄС комфортним для країн-кандидатів

Росіяни тікають з Криму: опубліковані супутникові знімки заторів перед Керченським мостом

Головна причина таких затримок — постійні безпекові ризики