Китай підтримав перемир'я в Україні
Фото: Взято з відкритих джерел

Ймовірно Росія отримує 60% компонентів для зброї саме Китаю. Тому Україна вважає Китай найбільшою проблемою через те, що більшість компонентів у російській зброї на полі бою в Україні китайського виробництва.

Про це повідомляє агенція Reuters з посиланням на радника президента України Володимира Зеленського Владислава Власюка.

“Якщо взяти всі звичайні види озброєння та порахувати іноземні компоненти, то близько 60% надходитимуть із Китаю. У нас були тривалі обговорення з деякими виробниками з цього приводу. Я сказав би, що найбільша проблема – це КНР”, – сказав Власюк.

Відомо, що китайські компоненти РФ використовує в безпілотниках, системах спостереження та навіть ракетах. Ба більше, частина компонентів постачається із США, Нідерландів, Японії, Швейцарії та інших країн Заходу навіть попри санкції.

Власюк заявив, що ЄС міг би збільшити зусилля, щоб припинити потік західної продукції до Росії. Наприклад, вжити заходів проти російської атомної компанії “Росатом”.

За його словами, ЄС також може націлитися на російську логістику, таку як аеропорти та морські порти, а також фінансові установи, які сприяють продажам. Зокрема він вказав на пакет санкцій США щодо ІТ, який, за його словами, був дуже ефективним після набуття чинності на початку вересня.

Нагадаємо, Росія і Китай продовжують розвивати військово-технічне співробітництво в різних напрямках. Китай суттєво підтримує економіку РФ в обмін на секретні військові технології

Подібні

Стало відомо, коли середня зарплата в Україні зросте до 40 тис. грн

Також очікується зростання зарплат у доларах

Келлог різко відреагував на чергову заяву Кремля з умовами щодо “мирних переговорів”

“Це викривлення реальності в дусі Орвелла”

Свириденко може очолити уряд: ЗМІ назвали, кого вона візьме в команду і хто замінить її у Мінекономіки

Вона ймовірно “захоче зберегти вплив на рідне міністерство економіки”

На фортифікації витратили майже мільярд доларів, а використовуються лише 2% споруд, — Бутусов

За його словами, в Україні немає єдиного центру, який відповідає за будівництво оборонних споруд