ЗСУ
Фото: Генштаб ЗСУ

Під час телефонної розмови 3 липня правитель Росії Володимир Путін заявив президенту США Дональду Трампу, що у найближчі 60 днів планує чергову ескалацію на сході України, щоб вийти на адміністративні межі областей.

Про це пише Axios з посиланням на джерела.

“За словами джерела, обізнаного з перебігом телефонної розмови, Путін чітко дав зрозуміти, що планує подальшу ескалацію у війні з Україною”, – йдеться у публікації.

Зокрема повідомляють, що Трамп розповів президенту Франції Еммануелю Макрону, що Путін протягом наступних 60 днів знову зробить спроби окупувати територію до адміністративних меж українських регіонів, де Росія має значний плацдарм.

“Президент США сказав Макрону, що очільник Кремля “хоче забрати все це”, – пише видання.

Нагадаємо, що Трамп заявив, що надішле Україні зенітно-ракетні комплекси Patriot, оскільки російський диктатор Володимир Путін “гарно говорить, але потім увечері всіх бомбить”.

Крім того, Axios з посиланням на джерела з оточення президента США повідомили, в анонсованій заяві 14 липня Трамп оголосить новий план озброєння України, який, ймовірно, включатиме наступальну зброю.

Читайте також: РФ вже могла отримати понад 12 млн снарядів від КНДР, — південнокорейська розвідка

Подібні

У Києві ексвійськовий на замовлення Росії за $100 тис. готував вбивство Андрія Юсова з ГУР

Агента затримали, йому 38 років, має розвідувальні навички

Зеленський передав Путіну повідомлення про мирні переговори через Абрамовича, – FT

Стверджується, що російський олігарх приїжджав у Київ

Британія, Франція і Німеччина передали РФ спільну позицію щодо миру в Україні

Європейські дипломати виклали основні положення заяви лідерів країн Е3

Мерц запевнив, що Україна стане частиною ЄС, але все не так просто

У майбутньому Україна стане частиною ЄС, але це станеться у віддаленій перспективі. …