у Білорусі почалися навчання
Фото: Беларускі Гаюн/Telegram

Диктатор Володимир Путін доручив російській армії провести ядерні навчання. Метою є начебто “підвищення готовності нестратегічних ядерних сил до виконання бойових завдань”. 

Про це повідомили у Міністерстві оборони Російської Федерації.

Стверджується, що у ході навчань “проводитимуть комплекс заходів щодо практичного відпрацювання питань підготовки та застосування нестратегічної ядерної зброї”. Також у повідомленні зазначається, що навчання доручив провести Володимир Путін.

“Навчання спрямоване на підтримку готовності особового складу та техніки частин бойового застосування нестратегічної ядерної зброї. Зокрема для реагування і з метою безумовного забезпечення територіальної цілісності та суверенітету російської держави у відповідь на провокаційні заяви й загрози окремих західних офіційних осіб на адресу Російської Федерації”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Білорусь пояснила розміщення російської ядерної зброї на своїй території. У Лукашенка кажуть, що беруть приклад з країн НАТО.

Подібні

Влада РФ приховує масштаби українських атак і масово відмовляється від сирен — СЗРУ

У тимчасово окупованому Криму загарбники вирішили взагалі не реагувати на кожен проліт безпілотника

Китай планує вдвічі збільшити імпорт російського підсанкційного газу, – Reuters

Китай є єдиним відомим покупцем вантажів “Arctic LNG 2”

Росія готується до українського десанту в Криму та мінує узбережжя, — ВМС ЗСУ

Росіяни перетворили берегову лінію на суцільну укріплену зону

Патрульна поліція Києва отримала нового керівника: що відомо про майора Єгора Голубова

Останні роки він очолював батальйон патрульної поліції в Краматорську та Слов’янську