На кордоні з Білоруссю продовжується кулінарний аудіобатл. Цього разу білоруси “запрошують” українців на горілку з салом.

Про це йдеться у білоруській спільноті “МКБ – Мая Краіна Беларусь”.

“Горілка – дуже дієвий засіб для зняття стресу. Ось чому у годину дійсної небезпеки і народ служивий, і народ цивільний, цілком справедливо закладає за комір. Правильним буде зробити висновок, що горілка – це необхідний та постійний супутник неминучої української перемоги”, – йдеться в аудіозаписі.

Монолог запустили на кордоні у межах батлу з українськими воїнами. Білоруські прикордонники запустили аудіо з монологом про горілку, натякнувши, що українці надмірно вживають алкоголь. У зверненні також порівняли пляшку горілки з гранатою та заявили, що вона “вселяє дух перемоги”.

“Тільки перемагати й залишається… Перемагати до останнього українця. Однак від перемог теж можна втомитися… Отож, товариші українці, коли вам набридне перемагати, або коли закінчаться запаси переможної горілки, просто переходьте на наш бік, не пошкодуєте”, – пролунало з білоруського кордону.

Нагадаємо, нещодавно білоруси “спокушали” українців борщем. У відповідь на “запрошення на борщ” українські прикордонники ввімкнули “відьомську пісню”.

Читайте також: Білорусь пояснила розміщення російської ядерної зброї на своїй території

Подібні

Рада ЄС дала старт офіційній підготовці до відкриття для України та Молдови кластерів з 2 по 6, – ЕП

Вже наступного тижня розпочнуть оцінку результатів скринінгу

Берлін планує купувати дешеві крилаті ракети в України та Ізраїлю, – Politico

Вартість української ракети майже вп’ятеро дешевше за американську Tomahawk

В Україну повернули тіла 522 загиблих захисників

Правоохоронці та судмедексперти проведуть необхідні експертизи для ідентифікації загиблих

Зеленський запропонував Трампу спеціальний формат зустрічі з Путіним в США

Він вважає, що від такого формату Путіну буде вкрай складно відмовитись