Screenshot

Охоронці кордону знищили ворожий комплекс дальнього візуального спостереження окупантів “Муром-М”. Бойову роботу провели на Сумському напрямку.

Про це повідомляють у Державній прикордонній службі України.

“Ворожий комплекс дальнього візуального спостереження окупантів “Муром-М” виявили та знищили прикордонники разом з іншими складовими Сил оборони України на одній з ділянок українсько-російського кордону на Сумському напрямку. ДПСУ ефективно захищає державний кордон та є невіддільною складовою Сил оборони України”, – йдеться у повідомленні.

За допомогою “Муром-M” окупанти вели спостереження за певною ділянкою української території. Бійці запевнили, що на цьому зупинятися не планують, тому подібне полювання триватиме й надалі.

Нагадаємо, у Держприкордонслужбі показали, як їхні бійці з комендатури вогневої підтримки бригади “Помста” влучили у російський танк прямою наводкою. Таким чином вони зупинили атаку російського війська.

Подібні

У Полтаві запровадили мораторій на російськомовні пісні, книги та фільми у публічних місцях

Обмеження діятимуть у транспорті, кафе та на торговельних майданчиках

Дрони уразили нафтовий термінал напередодні економічного форуму в Санкт-Петербурзі

Термінал палає після атаки дронів

Російські окупанти перекрили рух Кримським мостом через атаку безпілотників

У ніч проти 4 червня російська окупаційна влада повідомила про тимчасове перекриття…