Прикордонники ліквідували підпільне виробництво “електронок” на 10 млн грн
Фото: ДПСУ

Бійці ДПСУ ліквідували велике підпільне виробництво “електронок” на 10 мільйонів гривень.

Про це повідомляють у Державній прикордонній службі України.

“Оперативники ДПСУ та Територіального управління БЕБ на Київщині викрили потужний канал незаконного виготовлення та розповсюдження контрафактної продукції. Злочинна група працювала на Київщині, Вінниччині та на Закарпатті”, – йдеться у повідомленні.

У ході спецоперації провели 11 обшуків у кількох регіонах, де вилучили 70 ящиків готових виробів. Зловмисники мали власну офісну техніку, тіньову бухгалтерію та співпрацювали з мережею нелегальних вейп-шопів.

Нагадаємо, детективи БЕБ припинили незаконний обіг підакцизної продукції на Полтавщині. Щоквартальний товарообіг нелегальної торгівлі становив понад 2 мільйони гривень.

Подібні

За Галущенка внесли 105 млн грн застави: Схеми” з’ясували, які компанії дали гроші

Фірми офіційно мають “нульові” прибутки або мізерні доходи, проте пов’язані з львівським бізнесом та обленерго

У РФ б’ють на сполох через труднощі із набором контрактників

Підготовка до так званої мобілізації триває вже кілька місяців

Іспанія підготувала понад дев’ять тисяч українських військових за програмою ЄС, – Міноборони

З 2026 року базове навчання замінили на поглиблену технічну підготовку