Прикордонники ліквідували підпільне виробництво “електронок” на 10 млн грн
Фото: ДПСУ

Бійці ДПСУ ліквідували велике підпільне виробництво “електронок” на 10 мільйонів гривень.

Про це повідомляють у Державній прикордонній службі України.

“Оперативники ДПСУ та Територіального управління БЕБ на Київщині викрили потужний канал незаконного виготовлення та розповсюдження контрафактної продукції. Злочинна група працювала на Київщині, Вінниччині та на Закарпатті”, – йдеться у повідомленні.

У ході спецоперації провели 11 обшуків у кількох регіонах, де вилучили 70 ящиків готових виробів. Зловмисники мали власну офісну техніку, тіньову бухгалтерію та співпрацювали з мережею нелегальних вейп-шопів.

Нагадаємо, детективи БЕБ припинили незаконний обіг підакцизної продукції на Полтавщині. Щоквартальний товарообіг нелегальної торгівлі становив понад 2 мільйони гривень.

Подібні

Зеленський заявив, що визначати перемовника від Європи у діалозі з Кремлем буде Україна

Під час останнього саміту ЄС, Україні присвятили всю непублічну частину заходу

“Україна буде європейською”: президент Фінляндії Стубб назвав три головні поразки Путіна

Дії Кремля призвели до протилежних від запланованих результатів

Росія планує провокації проти Польщі та країн Балтії як “попередження” для Заходу, – The Guardian

Головна мета цих кроків — змусити Захід припинити військову допомогу Україні

Міноборони запровадило контракт для небойових посад у ЗСУ

Термін дії базового контракту становить 24 місяці