Педро Санчес
Фото: @desdelamoncloa

Прем’єр-міністр Іспанії Педро Санчес зранку 23 лютого прибув до Києва.

Про це Санчес написав у Twitter.

“Сьогодні повертаюся до Києва. Ми будемо з Україною та її народом, поки до Європи не повернеться мир”, – зазначив прем’єр.

Санчес прибув у столицю України, як і всі міжнародні гості, поїздом. Він виклав на своїй сторінці відео з вокзалу Києва.

Санчес планує зустрітися з президентом України Володимиром Зеленським. Очільник уряду Іспанії вже вдруге приїхав в Україну, після першої поїздки у квітні 2022 року.

Подібні

Кремль звинуватив США у зриві “домовленостей” Трампа та Путіна в Анкориджі, – Reuters

Одразу три вищі посадові особи РФ синхронно виступили із жорсткими заявами

Туск вважає, що конфлікт Польщі і України – стратегічна помилка, яка зашкодить обом сторонам

“У політиці помилка гірша за злочин”

“Війні не видно кінця і краю”: Зеленський заявив, що навіть у росіян з’явилися претензії до Путіна

Російське суспільство дедалі більше відчуває наслідки розв’язаної Кремлем агресії

Європейський бізнес минулого року сплатив 2,5 млрд євро на податки у РФ, — Yle

Повністю вийти з російського ринку спромігся лише британський харчовий гігант Unilever