Прем'єр Ірландії Гарріс прибув до Києва
Скриншот з відео

Прем’єр-міністр Ірландії Саймон Гарріс 4 вересня прибув до Києва для двосторонньої зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським.

Про це повідомляє ірландська телерадіокомпанія RTE.

Повідомляється, що обидва лідери обговорять війну Росії проти України, підтримку України з боку ЄС та заявку Києва на вступ до Євросоюзу.

Напередодні свого візиту Гарріс прокоментував російський удар по Полтаві.

“Військовий удар Росії та вбивство десятків людей у Полтаві у вівторок є похмурим і жахливим нагадуванням про загрозу, з якою Україна стикається щодня. Ми висловлюємо своє обурення і співчуття сім’ям загиблих”, – заявив він.

Відомо, що Гарріс та Зеленський підпишуть “меморандум про взаєморозуміння” щодо нової двосторонньої угоди між Ірландією та Україною. При цьому зазначалося, що згідно зі статусом Ірландії як нейтральної країни передбачається, що “будь-яка майбутня допомога, надана Україні, залишатиметься нелетальною”.

На сьогодні Україна підписала вже 25 таких двосторонніх документів

Нагадаємо, що Україна та Ірландія 22 серпня провели останній раунд переговорів щодо укладення двосторонньої угоди.

Читайте також: Деякі союзники України й досі не виконали своїх обіцянок, — Bloomberg

Подібні

Китай планує вдвічі збільшити імпорт російського підсанкційного газу, – Reuters

Китай є єдиним відомим покупцем вантажів “Arctic LNG 2”

Корнієнко візьме участь у Конференції з питань відновлення України у Ґданську

А сам захід, замість Зеленського, очолить Свириденко

В окупованому Криму закривають дитячі табори: Аксьонов заборонив приймати дітей до осені

Обмеження набули чинності сьогодні з 11:00

Зеленський заявив, що визначати перемовника від Європи у діалозі з Кремлем буде Україна

Під час останнього саміту ЄС, Україні присвятили всю непублічну частину заходу