Фото: Анка Фельдгузен/Twitter

Надзвичайний і Повноважний Посол Німеччини в Україні Анка Фельдгузен прокоментувала звільнення Херсону і заявила, що хоче відпочити там влітку.

Про це вона написала у своєму Twitter.

“Ще одна найочікуваніша Перемога Збройних Сил – звільнення Херсона! Сподіваюся, що свою відпустку влітку 2023-го проведу на Херсонщині”, – написала вона.

Посолка наголосила, що весь світ “віддає гідну шану тим, хто мужньо боронить і звільняє рідну землю”.

“Вічна пам’ять полеглим!”, – написала Фельдгузен.

Нагадаємо, що 11 листопада 2022 року ЗСУ зайшли у звільнений Херсон. Генштаб повідомив, що сили оборони продовжують звільнення українських земель. Наступальні дії на зазначеному напрямку тривають, але з міркувань безпеки операції, офіційне оприлюднення результатів буде згодом.

Подібні

Європейський бізнес минулого року сплатив 2,5 млрд євро на податки у РФ, — Yle

Повністю вийти з російського ринку спромігся лише британський харчовий гігант Unilever

СБУ та прикордонники затримали агентів ФСБ, які готували теракт у Києві та планували втекти на човні

Зловмисників викрили прямо у потязі на Чернігівщину

Зеленський заявив, що визначати перемовника від Європи у діалозі з Кремлем буде Україна

Під час останнього саміту ЄС, Україні присвятили всю непублічну частину заходу

У Кремлі казяться через втрату прихильності Трампа до РФ, але погоджуються на “діалог з Європою”

Водночас Лавров знову погрожує ударами по Києву і загрозою для іноземних дипломатів