У ніч проти 3 червня десятки безпілотників атакували російський Санкт-Петербург. У мережі повідомляють про пожежу на нафтовому терміналі і публікують відео з характерним задимленням.
Губернатор Ленінградської області РФ Олександр Дрозденко близько 04:00 ранку повідомив про нібито три “збитих” БпЛА над Ленінградською областю.
Зазначимо, що 3 червня в Санкт-Петербурзі запланований міжнародний економічний форум, на який керівництво РФ запросило потенційних інвесторів. На ньому має виступити очільник Кремля Володимир Путін. Крім того, ЗМІ РФ повідомляли, що на економічному форумі очікують главу федеральної комісії мистецтв США Родні Мімса Кука.
Вже до 06:00 ранку губернатор заявив про атаку вже “30 дронів” А ще за годину, оголосив про “збиття 50 дронів”.

Тим часом Telegram-канал Astra передає повідомлення жителів Санкт-Петербурга про вибухи та пожежу в місті.
Місцеві пабліки також повідомляють про атаку на місцевий нафтовий термінал.
АТ “Петербурзький нафтовий термінал” (ПНТ) — один із найбільших російських морських терміналів з перевалки нафтопродуктів на Балтиці. На його території площею 37 га розташовано 21 резервуар для зберігання світлих і темних нафтопродуктів. Пропускна здатність становить 12,5 млн тонн на рік. Підприємство визнано таким, що має стратегічне значення для забезпечення безпеки РФ. З 2000 року його включено до реєстру суб’єктів природних монополій. Виручка ПНТ за 2024 рік становила 8,6 млрд руб., прибуток — 5,8 млрд руб. У 2020 році було відвантажено 8,2 млн тонн нафтопродуктів.
Станом на ранок у місцевому аеропорті “Пулково” затримуються на виліт понад 20 рейсів.
Читайте також: ЗСУ завдали ударів по НПЗ у Саратовській, Кіровській, Ростовській областях та Краснодарському краї








