БЕб

Трьох учасників організованої групи, які облаштували підпільне казино в одному зі столичних бізнес-центрів, визнано винними у незаконній організації азартних ігор.

Про це повідомили у пресслужбі БЕБ.

Слідством встановлено, що фігуранти організували незаконний гральний заклад на дев’ятому поверсі будівлі, а також використовували приміщення для роботи call-центру.

“Під виглядом інвестицій у криптовалюту громадян переконували перераховувати кошти, після чого зв’язок із потерпілими припинявся”, – йдеться у повідомленні.

Суд визнав трьох фігурантів винними за ч. 3 ст. 28, ч. 2 ст. 203-2 КК України. Організатору призначено штраф 799 тис. грн, двом його спільникам — по 765 тис. грн. Також у дохід держави конфісковано понад 20 тис. доларів США.

“Кримінальне провадження щодо діяльності call-центру передано до Національної поліції України за підслідністю. Процесуальне керівництво здійснювали прокурори Київської міської прокуратури”, – зазначають у повідомленні.

Читайте також: БЕБ та ОГП викрили ділків, які під виглядом “дипломатичного вантажу” вивезли з України алкоголю на 4 млн грн

Подібні

Новий уряд Угорщини схвалив український план дій щодо захисту прав нацменшин

Угорська сторона переконалася у належному забезпеченні прав меншини

Генштаб підтвердив ураження танкера “тіньового флоту” РФ та логістичних мостів окупантів

Точними ударами було уражено два автомобільні мости на Херсонщині

Прем’єр Канади помітив “зміну тону” Трампа щодо війни в Україні

Білий дім почав набагато прагматичніше оцінювати ситуацію на лінії фронту

Удари ЗСУ зірвали поставки пального в Крим, у Севастополі скасували бензинові талони

Автоцистерни не змогли доставити пальне до міста