Шмигаль про обстріл РФ

Черговий російський злочин проти людяності – спроба зимового геноциду від російських нелюдів. Завдано ударів кількома видами балістики та крилатими ракетами, а також дронами.

Про це повідомив міністр енергетики Денис Шмигаль.

Він повідомив, що окупанти били по багатоповерхівках і теплоелектроцентралях.

“По ТЕЦ і ТЕС, які працювали виключно в режимі обігріву районів у Києві, Харкові та Дніпрі! Цілі — не військові. Винятково цивільні: сотні тисяч сімей, у тому числі діти, цілеспрямовано залишені без тепла в найсуворіші зимові морози, коли температура надворі −25 °C”, – прокоментував міністр.

Він наголосив, що кожен росіянин, причетний до планування, підтримки та реалізації цих ударів, здійснених з метою масового знищення українців, і за це має бути покарання.

Раніше повідомлялося, що у ДТЕК повідомили про атаку на їхні теплоелектростанції: суттєво постраждало обладнання.

У Харкові збираються зливати воду з систем опалення. А у Києві знову немає світла на Лівому березі.

Читайте також: Під час січневої атаки на Київ ППО збили більше ракет Х-22, ніж за весь період війни, – Ігнат

Подібні

СБУ і ФБР викрили російські спецслужби, які намагалися “зламати” месенджери світових посадовців

Мета – отримати доступ до інформації військового, політичного та економічного характеру

Заступника мера Бучі підозрюють за завищені суми на відновлення житла після окупації

Йдеться про понад 3 мільйони гривень збитків

“Прапор ми встановили”: у ВМС розповіли про ситуацію на стратегічній Кінбурнській косі

Ця територія наразі залишається районом активних бойових дій

На Миколаївщині судитимуть посадовців ТЦК, які катували батька пʼятьох дітей

Тепер посадовцям загрожує до 12 років в’язниці