делегація США у Києві
Фото: Бріджит Брінк/Х

Вранці 13 грудня до Києва прибули американський посол з особливих доручень з питань кіберпростору та цифрової політики Нейт Фік та директор Оборонного інноваційного підрозділу Дуг Бек.

Про це повідомила посол США Бріджит Брінк у соцмережі Х (Twitter).

“Вони зустрінуться з представниками оборонно-технічного сектору України, щоб обговорити уроки, здобуті на полі бою, та можливості для майбутньої співпраці зі США”, – повідомила Брінк.

Читайте також: Посолка США в Україні про масовану атаку РФ: агресор атакує не тільки енергетику, а й транспортні мережі

Подібні

Чернігівська ОВА оголосила обов’язкову евакуацію з 12 сіл біля кордону

Вивезення людей планується завершити протягом двох місяців

Армія РФ атакувала балістикою Кривий Ріг: є загиблі, багато поранених

Відомо про можливе влучання в об’єкт цивільної інфраструктури

США відновили санкції проти російської нафти, — Офіс президента

США вирішили більше не продовжувати пільговий період для російських енергоресурсів

Спецназ США вперше застосував українські морські дрони Magura на навчаннях, – Bloomberg

Провідні армії світу ведуть запеклі перегони з розробки надводних та підводних безпілотників