делегація США у Києві
Фото: Бріджит Брінк/Х

Вранці 13 грудня до Києва прибули американський посол з особливих доручень з питань кіберпростору та цифрової політики Нейт Фік та директор Оборонного інноваційного підрозділу Дуг Бек.

Про це повідомила посол США Бріджит Брінк у соцмережі Х (Twitter).

“Вони зустрінуться з представниками оборонно-технічного сектору України, щоб обговорити уроки, здобуті на полі бою, та можливості для майбутньої співпраці зі США”, – повідомила Брінк.

Читайте також: Посолка США в Україні про масовану атаку РФ: агресор атакує не тільки енергетику, а й транспортні мережі

Подібні

У Верховній Раді затвердили перший річний звіт БЕБ, зростання легальних виторгів у травні склало 16,2 млрд грн, – Железняк

Це майже на 2 млрд грн більше, ніж було у квітні

Стало відомо, скільки одиниць енергообладнання надійшло до України з початку 2026 року

Це генератори, трансформатори, модульні котельні, когенераційні установки і котли

Зеленський переконаний, що Навроцький чинить як Орбан, і це погано скінчиться

Йдеться про використання української тематики у політичних інтересах

Москва знову під атакою безпілотників, Собянін хвалиться, що “збили” 80 штук

Тим часом всі аеропорти регіону знову не працюють