окупанти пошкодили телевежу у Харкові
Скриншот з відео

Вдень 22 квітня російські окупанти завдали удару по обʼєкту телевізійної інфраструктури у Харкові – телевізійній башті.

Про це повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов.

“Під час тривоги співробітники перебували в укритті. Людських жертв немає. На цю хвилину є перебої із сигналом цифрового телебачення. Тому вчергове звертаємось до громадян: довіряйте лише офіційним джерелам інформації”, – написав він.

Фото: jenya zub LIVE NEWS

Місцеві жителі зазначають, що окупанти від початку вторгнення намагалися поцілити у телевежу.

За словами Синєгубова, лише протягом 16:00 години ворог завдав ударів по кількох населених пунктах області:

  • у м. Вовчанськ керована авіабомба влучила на територію недіючого м’ясокомбінату.
  • у с. Слобожанське Харківського району влучання було у відкриту територію. Інформація щодо руйнувань уточнюється.
  • у м. Дергачі також удар був по відкритій території. На цю хвилину – без постраждалих.
  • у м. Харків окупанти цілили по обʼєкту критичної інфраструктури.

Нагадаємо, що впродовж кількох тижнів окупанти посилено б’ють по Харківщині. Цілять саме у цивільні об’єкти.

Читайте також: РФ намагається змусити українців покинути Харків, — Bloomberg

Подібні

В Румунії законопроєкт про об’єднання з Молдовою схвалений нижньою палатою парламенту

Рішення Палати депутатів не є остаточним

Єдиний задоволений спостерігач — у Москві: в ЄС відреагували на конфлікт України та Польщі

Піньо додала, що Брюссель повністю довіряє двостороннім дискусіям, які наразі тривають між Варшавою та Києвом

Чехія передала Україні 10 навчальних літаків для майбутніх пілотів

Це суттєво знизить вартість льотної години порівняно з використанням бойової авіації

Спецназ США вперше застосував українські морські дрони Magura на навчаннях, – Bloomberg

Провідні армії світу ведуть запеклі перегони з розробки надводних та підводних безпілотників