Володимир Омелян про підрзру ДБР
Фото: Володимир Омелян/Facebook

Колишній міністр інфраструктури України Володимир Омелян стверджує, що добровільно служив у ЗСУ від початку повномасштабного вторгнення РФ у 2022 році.

Про це ексміністр написав на своїй сторніці у соцмережі.

“Я добровільно вступив до лав ЗСУ 24 лютого 2022 року. Посад не просив, про нагороди і звання не домовлявся, в наряди заступав, на передку на бойових був не раз”, – йдеться у його дописі.

Ексміністр також розповів, що 24 серпня 2024 року по позиції його батальйону, де він тоді перебував, було завдано ударів двома російськими КАБами. Тоді він отримав осколкові поранення та травму ноги.

“Я отямився після вибуху, з 15 осколками по тілу і перебитою ногою… Весною 2025 року я звільнився з лав ЗСУ у звʼязку з отриманими травмами”, – повдіомив ексміністр.

Також Омелян повідомив, що деякий час перебував у Великій Британії і нещодавно повернувся в Україну.

Нагадаємо, що напередодні ДБР оголосило підозру ексміністру Омеляну за фактом “ухилення від несення обов’язків військової служби шляхом обману”.

Подібні

Україна та МВФ готують дорожню карту поступового підвищення комунальних тарифів для населення

Для стабілізації енергосистеми побутові тарифи змінюватимуть поетапно

“Укроборонпром” показав у Парижі новий швидкісний дрон для ударів у глибокому тилу: що про нього відомо

Він зможе нести 100 кг вибухівки і уражати цілі на відстані 650 кілометрів

В Україні відреагували на заяви Болгарії щодо припинення постачання зброї

Наразі Україна не отримує безкоштовної військової допомоги від Болгарії

У Києво-Печерській лаврі існує небезпека обвалення: що відомо про наслідки російського удару по заповіднику

Постраждала частина, яка збереглася навіть після вибуху під час Другої світової