Удар КАБом по Харкову
Фото: Олег Синєгубов

Російські окупанти вдень 27 травня знову атакували Харків керованими авіабомбами. Удар прийшовся на цивільне підприємство.

Про це йдеться у повідомленні Харківської ОВА.

“Окупанти вдарили по Холодногірському району. Ворог вдарив КАБом по цивільному підприємству. Є руйнування виробничих приміщень”, – написав керівник ОВА Олег Синєгубов.

Спочатку було відомо про п’ятьох постраждалих, згодом їхня кількість зросла до 10 осіб. Також є інформація про одну загиблу.

Нагадаємо, 23 травня російські військові завдали близько 15 ударів ракетами С-300 або С-400 по цивільній інфраструктурі Харкова та області. Внаслідок цього є загиблі та чимало постраждалих.

25 травня армія РФ вдарила по гіпермаркету “Епіцентр” у Харкові. На той момент там знаходилися відвідувачі та персонал. А через деякий час був ще один удар РФ – по центру міста. Станом на день 27 травня офіційно підтверджено загибель 18 людей.

Подібні

“Слуга” Медяник живе у маєтку за $1 млн, який записаний на няню його родини, — Bihus.Info

Офіційні доходи жінки не дозволили б їй придбати таку нерухомість

Зеленський переконаний, що Навроцький чинить як Орбан, і це погано скінчиться

Йдеться про використання української тематики у політичних інтересах

ЗСУ застосували “санкції” проти Оренбурзького ГПЗ і гелієвого заводу в Росії

Також підтверджено пошкодження будівель центру космічного зв’язку “Владимир”

Фінляндія надасть додаткові 40 млн євро на ініціативу PURL для України

Там наголосили на необхідності підтримки у довгостроковій перспективі