Поблизу Вугледара на Донеччині окупанти розстріляли п’ятьох українських військовополонених. Наразі розпочато спеціальне розслідування.

Про це повідомляють в Офісі генерального прокурора.

Відомо, що 2 жовтня окупанти штурмували позиції ЗСУ. Під час наступу росіяни взяли в полон пʼятьох беззбройних українських захисників. Одного з них вони вбили у лісосмузі, а чотирьох під прицілами автоматичної зброї вивели на дорогу, де також розстріляли. 

“Вбивство військовополонених є грубим порушенням Женевських конвенцій та кваліфікується як тяжкий міжнародний злочин. Проводяться невідкладні слідчі та розшукові дії, направлені на встановлення всіх обставин події”, – йдеться у повідомленні.

Розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вчинення воєнного злочину, що спричинило загибель людей за частиною 2 статті 438 Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, окупанти вчергове розстріляли полонених українських захисників на Покровському напрямку та Курахівському напрямку. Наразі розпочаті відповідні розслідування.

Подібні

Окупований Севастополь залишився без світла після нічної атаки дронів

Місцеві кажуть про влучання у Балаклавську ТЕС

Трамп і лідери G7 позитивно сприйняли запит України на ліцензії для виробництва ППО, — Зеленський

Трамп пообіцяв Україні підтримку, щоб змусити Путіна зупинити війну

Кошта повідомив лідерів ЄС, що ініціював “короткі дипломатичні контакти з Кремлем”: для чого він це зробив

“Дипломати виконують дипломатичну роботу”

На Харківщині посадовці енергосектору привласнили понад 8 млн грн під час будівництва захисних споруд

Тепер їм загрожує до 12 років вʼязниці з конфіскацією майна