обстріл лікарні у Херсоні
Скриншот з відео

Російські війська 24 січня обстрілюють Херсон та його околиці. Окупанти поцілили у лікарню, поранено двох медиків.

Про це повідомив голова Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Прокудін.

“Росіяни обстріляли одну з міських лікарень. Поранення отримали двоє медичних працівників”, – розповів він.

Також під удар потрапила 60-річна жінка. Її шпиталізували з вибуховою травмою та пораненням ноги.

Зазначається, що обстріли не припиняються, рашисти гатять по житлових кварталах.

Обстріл передмістя

Вранці окупанти накрили вогнем передмістя Херсону – Новоберислав. Місцеві жителі дістали поранення.

“У 58-річної жінки – вибухова травма, уламкові поранення руки та обличчя. У її чоловіка, 59 років, теж діагностували вибухову травму і контузію. Медики оцінюють стан потерпілих як середньої тяжкості. Їм надається допомога”, – повідомив Прокудін.

Читайте також: У Харкові після ракетного удару РФ під завалами знайшли тіло дитини

Подібні

На Херсонщині облаштували понад 207 км антидронового захисту на стратегічних маршрутах 

Адже це збережені життя, безпечне постачання підрозділів та евакуація

У Києві спіймали агентів РФ, які готували теракт поблизу столичної адмінбудівлі

Наразі їм загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна

Зеленський попередив про посилення ударів з боку РФ найближчим часом

Він пояснив це тим, що “Путін слабшає”

У G7 всі знали про підготовку Україною атаки на Московський регіон і підтримали її, – Зеленський

Він зазначив, що це вперше, коли “сімка” об’єднано підтримала Україну