Підприємство “Кримський титан” в окупованому Армянську
Фото: Херсонська ОВА

В Головному управлінні розвідки України попереджають про ймовірну підготовку окупантів до теракту на підприємстві “Кримський титан” в тимчасово окупованому Армянську. Людей просять бути максимально обережними.

Про це повідомив керівник Офісу президента Андрій Єрмак.

За інформацією розвідки, росіяни мінують цехи підприємства, а також закладають вибухівку на заводській та прилеглій території. Викид хімікатів внаслідок вибуху може спричинити техногенну катастрофу. 

“Тактика Росії – це екоцид. Окупанти прагнуть перетворити українські території на зону екологічного лиха. Такі дії несуть екологічну загрозу не тільки Україні, але і сусіднім державам”, – наголосив Єрмак.

Нагадаємо, на початку червня стало відомо, що РФ мінує хімічний завод і готує потужний вибух у Криму. Ще тоді окупанти завезли на територію заводу “Кримський титан” вибухівку і мінували територію.

Подібні

Трамп розглядає патріарха, який не визнає ПЦУ, посередником у діалозі між Києвом і Москвою, — Ynet

Раніше ЗМІ писали, що він перебуває “у надто тісних відносинах із Росією”

Посилення штрафів та контроль за електротранспортом: Свириденко анонсувала зміни у ПДР

Окрему увагу приділять водіям, які регулярно перевищують швидкість

Путін заявив про посилення атак по українській інфраструктурі 

Також він поскаржився на атаки України по РФ

Зеленський підписав закон, що позбавляє російську мову захисту Європейської хартії, – Стефанчук

Рішення очікувало підпису глави держави понад пів року