Підприємство “Кримський титан” в окупованому Армянську
Фото: Херсонська ОВА

В Головному управлінні розвідки України попереджають про ймовірну підготовку окупантів до теракту на підприємстві “Кримський титан” в тимчасово окупованому Армянську. Людей просять бути максимально обережними.

Про це повідомив керівник Офісу президента Андрій Єрмак.

За інформацією розвідки, росіяни мінують цехи підприємства, а також закладають вибухівку на заводській та прилеглій території. Викид хімікатів внаслідок вибуху може спричинити техногенну катастрофу. 

“Тактика Росії – це екоцид. Окупанти прагнуть перетворити українські території на зону екологічного лиха. Такі дії несуть екологічну загрозу не тільки Україні, але і сусіднім державам”, – наголосив Єрмак.

Нагадаємо, на початку червня стало відомо, що РФ мінує хімічний завод і готує потужний вибух у Криму. Ще тоді окупанти завезли на територію заводу “Кримський титан” вибухівку і мінували територію.

Подібні

Німеччина розгорне у Литві бригаду з 5 тисяч військових біля кордону з Білоруссю

Наразі в Литві вже перебувають близько 1800 військових із ФРН

Перші підсумки конференції у Ґданську: партнери нададуть щонайменше 375 млн євро на відновлення української енергетики

Кошти виділять США, Швеція, Норвегія, Естонія, Ісландія та Литва

Корнієнко візьме участь у Конференції з питань відновлення України у Ґданську

А сам захід, замість Зеленського, очолить Свириденко

Лубінець заявив, що оприлюднює менш як 1% отриманих скарг щодо порушень ТЦК, щоб “не годувати” російську пропаганду

Водночас він визнає, що у цих випадках допомагає лише публічність