Підприємство “Кримський титан” в окупованому Армянську
Фото: Херсонська ОВА

В Головному управлінні розвідки України попереджають про ймовірну підготовку окупантів до теракту на підприємстві “Кримський титан” в тимчасово окупованому Армянську. Людей просять бути максимально обережними.

Про це повідомив керівник Офісу президента Андрій Єрмак.

За інформацією розвідки, росіяни мінують цехи підприємства, а також закладають вибухівку на заводській та прилеглій території. Викид хімікатів внаслідок вибуху може спричинити техногенну катастрофу. 

“Тактика Росії – це екоцид. Окупанти прагнуть перетворити українські території на зону екологічного лиха. Такі дії несуть екологічну загрозу не тільки Україні, але і сусіднім державам”, – наголосив Єрмак.

Нагадаємо, на початку червня стало відомо, що РФ мінує хімічний завод і готує потужний вибух у Криму. Ще тоді окупанти завезли на територію заводу “Кримський титан” вибухівку і мінували територію.

Подібні

РФ визначила Москву та Керченський міст пріоритетами для захисту ППО, – Зеленський

Розвідка отримала внутрішні звіти РФ про наслідки далекобійних ударів України

Було гучно: у РФ скаржаться на атаку дронів у Новомосковську

Відомо, що під атакою безпілотників опинився хімзавод “Азот”

Стармер оголосив про відставку з посту прем’єра Британії і назвав причину свого рішення

Найімовірнішим кандидатом на його місце називають Енді Бернема

Буданов слідом за Сибігою відмовився від хреста “За заслуги перед Польщею” на тлі скандалу із Зеленським

Він нагадав, що лідер фашистів Муссоліні й досі не позбавлений польської нагороди