Підприємство “Кримський титан” в окупованому Армянську
Фото: Херсонська ОВА

В Головному управлінні розвідки України попереджають про ймовірну підготовку окупантів до теракту на підприємстві “Кримський титан” в тимчасово окупованому Армянську. Людей просять бути максимально обережними.

Про це повідомив керівник Офісу президента Андрій Єрмак.

За інформацією розвідки, росіяни мінують цехи підприємства, а також закладають вибухівку на заводській та прилеглій території. Викид хімікатів внаслідок вибуху може спричинити техногенну катастрофу. 

“Тактика Росії – це екоцид. Окупанти прагнуть перетворити українські території на зону екологічного лиха. Такі дії несуть екологічну загрозу не тільки Україні, але і сусіднім державам”, – наголосив Єрмак.

Нагадаємо, на початку червня стало відомо, що РФ мінує хімічний завод і готує потужний вибух у Криму. Ще тоді окупанти завезли на територію заводу “Кримський титан” вибухівку і мінували територію.

Подібні

Київ візьме кредит в ЄБРР на придбання 50 вагонів метро і кредит в Ощадбанку для підготовки до зими

Обсяг кредиту ЄБРР – 150 млн євро, “Ощадбанку” – 2,5 млрд грн

Зеленський відреагував на відставку Стармера і назвав його “бажаним гостем” в Україні

Він подякував йому та Британії за допомогу Україні

На Херсонщині облаштували понад 207 км антидронового захисту на стратегічних маршрутах 

Адже це збережені життя, безпечне постачання підрозділів та евакуація

Костенко переконаний, що після воєнного стану Україна потребує змін до Конституції

Питання одночасної відсутності президента і голови ВРУ є одним із найнебезпечніших