Підприємство “Кримський титан” в окупованому Армянську
Фото: Херсонська ОВА

В Головному управлінні розвідки України попереджають про ймовірну підготовку окупантів до теракту на підприємстві “Кримський титан” в тимчасово окупованому Армянську. Людей просять бути максимально обережними.

Про це повідомив керівник Офісу президента Андрій Єрмак.

За інформацією розвідки, росіяни мінують цехи підприємства, а також закладають вибухівку на заводській та прилеглій території. Викид хімікатів внаслідок вибуху може спричинити техногенну катастрофу. 

“Тактика Росії – це екоцид. Окупанти прагнуть перетворити українські території на зону екологічного лиха. Такі дії несуть екологічну загрозу не тільки Україні, але і сусіднім державам”, – наголосив Єрмак.

Нагадаємо, на початку червня стало відомо, що РФ мінує хімічний завод і готує потужний вибух у Криму. Ще тоді окупанти завезли на територію заводу “Кримський титан” вибухівку і мінували територію.

Подібні

У Кремлі відповіли на пропозицію Зеленського щодо зустрічі з Путіним на саміті G7

Пєсков знову торочить про “запрошення до Москви”

“Прогноз несприятливий”: Міноборони України оголосило про “закриття пляжного сезону” в Криму

Сили оборони залишили частину окупованого півострова без світла та пального

Німеччина розгорне у Литві бригаду з 5 тисяч військових біля кордону з Білоруссю

Наразі в Литві вже перебувають близько 1800 військових із ФРН

Правовий статус криптовалют в Україні у 2026 році: чому базовий закон про віртуальні активи не запрацював

Більшість операцій з криптовалютами досі проходить повз податки