Зруйновна Нова пошта в Одесі
Фото: Нова пошта

“Нова пошта” показала наслідки російського удару в Одесі. У депо та відділенні були 904 відправлення на майже три мільйони гривень.

Про це повідомили у “Новій пошті”.

“Щоб компенсувати вартість ваших посилок і вантажів, ми вже з самого ранку вам дзвонимо. Адже рашистською ракетою знищено не тільки наше депо та відділення, а й 15,5 тонн замовлень з інтернет-магазинів з одягом, технікою, дитячими іграшками, смаколиками, ліками та посилками з турботою про рідних тощо”, – йдеться у повідомленні.

У компанії зазначили, що по версії ворога на “Новій пошті” зберігалася “зброя”. Мовляв, “немає слів, одні мати”.

Нагадаємо, ввечері, 1 травня, росіяни атакували Одесу балістичними ракетами. Загарбники поцілили по сортувальному депо та відділенню “Нової пошти”. Внаслідок цього постраждали 14 людей.

Подібні

Трамп роздратований Путіним і дав зрозуміти, що може відмовитися від “духу Анкоріджа”, – Axios

Це прозвучало на саміті G7

Армія РФ атакувала енергетику України: є постраждалі

Також відомо про різноманітні руйнування

РФ тисне на Білорусь для відкриття нового фронту проти України, — WSJ

Головна причина – сповільнення наступальних дій загарбники на Донбасі

В Україну з російського полону повернули сімох цивільних українців: що про них відомо

Серед них жителі Маріуполя, Київщини, Запоріжжя, Луганщини