У НІмеччині закликають відновити переговори з РФ
Фото: ingo joseph/pexels

Німеччина готова взяти на себе роль лідера у НАТО, до чого союзники Альянсу закликали вже протягом десятиліть. На таке рішення вплинула, зокрема, й російська агресія.

Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на міністра оборони Німеччини Бориса Пісторіуса.

“НАТО набуло ще більшої актуальності та значення після жорстокого нападу Росії на Україну. Оскільки ми не можемо очікувати, що Росія відмовиться від своїх імперських фантазій у найближчі роки та десятиліття, то вносимо в Альянс значний внесок у надійне та ефективне стримування”, – заявив він на конференції з політики НАТО у Берліні.

Уряд Німеччини зобов’язався досягти цільового показника витрат НАТО e 2%, але це буде досягнуто лише до 2027 року за допомогою спеціального фонду в 100 мільярда євро для модернізації німецьких Збройних сил. Раніше Пісторіус заявляв, що в Європі можлива загроза війни на тлі загострення на Близькому Сході та повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

Нагадаємо, нещодавно Федеративна Республіка Німеччина передала Україні новий пакет військовий допомоги. Туди увійшло, зокрема, складові для систем ППО IRIS-T, броньована техніка та різні дрони.

Відомо, що війна РФ проти України виснажила запаси країн-членів Альянсу. НАТО необхідно наростити виробництво для задоволення потреб України та забезпечення власної оборони.

Подібні

Свириденко анонсувала укладання угод на понад 10 млрд євро у Ґданську

Заплановане укладання близько 160 угод, які посилять безпеку України

Вночі СБС завдали масштабного удару по 60 цілях у тилу РФ, – Мадяр

Основний удар припав на Кримський півострів

РФ тисне на Білорусь для відкриття нового фронту проти України, — WSJ

Головна причина – сповільнення наступальних дій загарбники на Донбасі

На Хмельницькій АЕС проводять слідчі дії: що відомо

Вони стосуються окремих закупівель, проведених у попередні роки