Ердоган про зернову угоду
Фото: Реджеп Тайїп Ердоган/Twitter

Турецький президент Реджей Таїп Ердоган заявив, що у війні в Україні “ніхто не виграв від цього кровопролиття, крім західних військових баронів”. За його словами, Захід підливає масло у вогонь. 

Про це пише агенція “Анадолу”.

“Ми робили це з першого дня і запобігли поширенню цього вогню на Чорне море, дотримуючись збалансованої політики та діючи справедливо між нашими двома сусідами. Тому тепер ми працюємо над встановленням миру і стабільності”, – зазначив Ердоган.

Турецький президент вже не вперше каже, що Захід нічого не робить для досягнення миру в Україні й не схиляє Київ до переговорів із РФ. При цьому він виставляє себе як єдиного “миротворця”, який чи не найбільше зацікавлений у припиненні війни.

Нагадаємо, також нещодавно Ердоган пригрозив вторгненням до Ізраїлю, щоб підтримати палестинців. У відповідь на що глава Міністерства закордонних справ Ізраїлю Ісраель Кац порівняв його з іракським диктатором Саддамом Хусейном.

Подібні

Трамп переконаний, що Зеленський “непогано спраляється” у війні з Росією

Водночас він додав, що “з обох боків гине багато людей”

Бронювання отримати складніше: Мінекономіки змінило критерії до статусу критичності підприємств

Вимоги майже до всіх галузей сталі жорсткішими

Чехія передала Україні 10 навчальних літаків для майбутніх пілотів

Це суттєво знизить вартість льотної години порівняно з використанням бойової авіації

Іспанія підготувала понад дев’ять тисяч українських військових за програмою ЄС, – Міноборони

З 2026 року базове навчання замінили на поглиблену технічну підготовку