Ердоган про зернову угоду
Фото: Реджеп Тайїп Ердоган/Twitter

Турецький президент Реджей Таїп Ердоган заявив, що у війні в Україні “ніхто не виграв від цього кровопролиття, крім західних військових баронів”. За його словами, Захід підливає масло у вогонь. 

Про це пише агенція “Анадолу”.

“Ми робили це з першого дня і запобігли поширенню цього вогню на Чорне море, дотримуючись збалансованої політики та діючи справедливо між нашими двома сусідами. Тому тепер ми працюємо над встановленням миру і стабільності”, – зазначив Ердоган.

Турецький президент вже не вперше каже, що Захід нічого не робить для досягнення миру в Україні й не схиляє Київ до переговорів із РФ. При цьому він виставляє себе як єдиного “миротворця”, який чи не найбільше зацікавлений у припиненні війни.

Нагадаємо, також нещодавно Ердоган пригрозив вторгненням до Ізраїлю, щоб підтримати палестинців. У відповідь на що глава Міністерства закордонних справ Ізраїлю Ісраель Кац порівняв його з іракським диктатором Саддамом Хусейном.

Подібні

Корнієнко візьме участь у Конференції з питань відновлення України у Ґданську

А сам захід, замість Зеленського, очолить Свириденко

У Криму оголосили про повне закриття порому у Керчі і заборону на продаж палива: що відомо

Також введено заборону на рух Кримським мостом. Поки лише для вантажівок

Буданов і Кислиця їздили до Польщі, щоб владнати інцидент з орденом Зеленського

Зеленський також пропонував Навроцькому особисту зустріч

Навроцький назвав вступ України до ЄС загрозою для польських фермерів

На його думку, Брюссель чинить тиск на аграрний сектор країни