Фото: Олег Синєгубов/Telegram

У ніч проти 13 грудня Харківщина знову була під вогнем російських окупантів. У Куп’янську під обстріл потрапила “швидка”, що їхала на виклик.

Як повідомив у своєму Telegram голова Харківської ОДА Олег Синєгубов, поранення дістав медик.

“Сьогодні після 4:00 години ранку, внаслідок обстрілу автомобіля, який їхав на виклик у Куп‘янську, отримав поранення фельдшер – чоловік 54 років. Допомогу надали на місці. У автомобілі вибуховою хвилею вибило скло”, – повідомив голова ОДА.

Він також повідомив, що цієї ночі на Куп’янському напрямку росіяни гатили з танків та “всього спектру артилерії” в районі Кислівки, Котлярівки, Табаївки та Берестового. Крім того, вночі окупанти завдали ракетного удару системою С-300 по самому Куп’янську.

“Ракета влучила у двоповерхову адмінбудівлю, внаслідок чого сталася пожежа на площі 400 м.кв. Будівля повністю зруйнована. Обійшлося без потерпілих”, – йдеться у дописі.

Подібні

Доля мирних переговорів залежить лише від Путіна, – Мерц

З боку України є конкретна пропозиція зібратися для переговорів, але не в РФ

На Херсонщині облаштували понад 207 км антидронового захисту на стратегічних маршрутах 

Адже це збережені життя, безпечне постачання підрозділів та евакуація

Лукашенко чинить опір Кремлю у війні щодо Україні, але зберігає при цьому схвалення РФ, — ISW

Він та інші високопосадовці Білорусі уникають кремлівської риторики

В Росії помер ексміністр оборони, який був найближчим соратником Путіна

Іванова вважали одним із двох головних кандидатів на роль наступника Путіна