Окупанти обстріляли Херсон та влучили в автопарк
Фото: Скриншот з відео

У ніч проти 19 червня російські окупанти обстріляли автопідприємство у Херсоні. Внаслідок цього загорілися десять маршруток.

Про це повідомив керівник Офісу президента України Андрій Єрмак.

“Херсонщина. Російські терористи здійснили обстріли цивільні об’єкти. Була ліквідована пожежа 10 маршрутних автобусів”, – розповів Єрмак.

Під час телемарафону керівник пресофісу Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Толоконніков розповів, що в 03:00 окупанти почали обстріл міста. Спочатку росіяни влучивши у дві автозаправні станції в різних районах та на територію автопідприємства. За його словами, постраждалих наразі немає.

“Спочатку був обстріл Корабельного району, влучили по автозаправній станції, будинки також обстрілювали. А потім взялися за район, який поблизу центру. Влучили ще по одній заправці, яка загорілася, а також по автопідприємству, де загорілися автобуси. Відомостей про постраждалих поки немає”, – зазначив Толоконніков.

Варто зазначити, що російські військові регулярно обстрілюють звільнену від окупантів Херсонщину. Окупанти б’ють по житлових будинках та інших цивільних будівлях з важкого озброєння. 

Нагадаємо, обстріли продовжувалися й під час евакуації населення після підриву росіянами Каховської ГЕС. Тільки за 17 червня росіяни випустили по Херсонській області 467 снарядів з мінометів, артилерії, “Градів”, авіації та безпілотників.

Читайте також: На Херсонщині окупанти катують та виганяють людей з домівок

Подібні

Пентагон вже витратив на війну в Ірані близько $40 млрд: на що пішли ці кошти

Наслідки відчули на собі всі, аж до пересічних громадян

Кошта двічі телефонував у Кремль для підготовки переговорів із Путіним, — Bloomberg

Паралельно у ЄС дискутують щодо призначення спецпосланця для комунікації з РФ

У НАТО порахували, що втрати росіян у війні проти України вже перевищили 1,4 млн вояків

Однак це не зупиняє Кремль у прагненні продовжувати бойові дії

Трамп подякував Путіну і Сі за “невтручання” у його війну з Іраном

“Вони могли зробити все це значно складнішим для нас”