Нацгвардійці знищили польовий склад окупантів на Харківському напрямку
Фото: Скриншот з відео

Бійці Нацгвардії знищили російське угруповання військ на Харківському напрямку. Йдеться склад, в якому зберігалося сто одноразових гранатометів і не тільки.

Про це повідомляє Центр спецпризначення “Омега”.

“Бійці “Омега” знищили польовий склад боєприпасів ворога. Саме з цим складом окупанти планували штурмові дії у Харківській області”, – йдеться у повідомленні.

За попередніми оцінками, на цьому польовому складі БК було: 100 одноразових гранатометів; ракети до ПТРК; ракети до РПГ7; набої різних калібрів; близько 10 реактивних вогнеметів “Джміль”.

Нагадаємо, бійці ГУР знищили російський буксир “Сатурн”. Руйнівне вогневе ураження нанесли після успішного прориву лінії оборонних загороджень окупантів у Чорноморській акваторії.

Подібні

У Польщі триває скандал навколо України: політики повертають ордени і закликають блокувати вступ в ЄС

Головна причина – присвоєння ОЦСО “Північ” ССО ЗСУ звання “імені Героїв УПА”

Зеленський попередив уряд і дипломатів про персональну відповідальність за зрив графіків ППО

Також у пріоритеті — спільне з партнерами виробництво далекобійної зброї

Зеленський назвав напрямки, де Білорусь розбудовує військову інфраструктуру для розширення війни

Вздовж українського кордону фіксується фінальний етап будівництва нових доріг

РФ визначила Москву та Керченський міст пріоритетами для захисту ППО, – Зеленський

Розвідка отримала внутрішні звіти РФ про наслідки далекобійних ударів України