У Вовчанську морпіхи взяли в полон групу окупантів
Фото: Скриншот з відео

Бійці-розвідники бригади швидкого реагування Національної гвардії України “Рубіж” взяли в полон кілька десятків російських загарбників. Зазначається, що окупанти, більшість з яких були мобілізованими до армії країни-агресора, здалися самі.

Про це повідомляє Міністерство внутрішніх справ України.

“В результаті успішної військової операції бригаді “Рубіж” здалися в полон кілька десятків окупантів. Більшість з них – мобілізовані, які були приречені загинути, проте обрали життя та склали зброю”, – йдеться у повідомленні.

Також бійці бригади “Рубіж” надали полоненим необхідну медичну допомогу. МВС оприлюднило відповідне відео.

“Звірства, вбивства цивільних, катування і знущання з беззбройних – шлях Росії. Українські бійці – воїни, у яких є честь та гідність, тому вони гуманно поводяться з полоненими ворога”, – долали в повідомленні. 

Нагадаємо, українські морпіхи взяли в полон групу російських штурмовиків у Вовчанську на Харківщині. Згодом окупантів можуть обміняти.

Подібні

ДБР оголосило нові підозри у справі про постачання бракованих мін для Міноборони

Йдеться про понад 21 млн грн несплачених податків

США надавали Україні дані розвідки для атак на Московський НПЗ, — FT

Західні союзники вже закликали Вашингтон продовжувати надання таких відомостей

Мадяр анонсував звільнення з посади генпрокурора Угорщини через “справу українських інкасаторів”

Посадовець “прославився” своїми зв’язками з Орбаном і небажанням розслідувати справи щодо корупції

В уряді Польщі визнали, що їхній конфлікт з Україною грає на руку спільному ворогу – Росії

“Все йде в дуже поганому напрямку”