Наєв про відхід ЗСУ на Донеччині
Фото: Сергій Наєв/ФБ

Сили оборони України ухвалили рішення відвести сили та засоби із невигідних позицій на одній із ділянок фронту в Донецькій області.

Про це повідомив командир тактичної групи “Велика Новосілка”, генерал-лейтенант Сергій Наєв.

“Найважливіше для командування – зберегти життя і здоров’я особового складу. Тому на одній із ділянок фронту ухвалено рішення щодо відведення сил та засобів з невигідних позицій. Це дало можливість не лише зберегти бійців, а й покращити нашу оборону. Ворог несе втрати, і ми маємо змогу діяти ефективніше”, – зазначив він.

Наєв розповів, що протягом останнього місяця завдяки спільній роботі розвідників, операторів дронів, артилеристів, мінометників, танкістів та піхоти, вдалося знищити понад 30 одиниць ворожої бронетехніки та понад 2000 окупантів.

“Це відчутно зменшило кількість ворожих атак на нашому напрямку”, – додав генерал.

Читайте також: Умєров заперечив оточення українських підрозділів на Курщині: всі Сили оборони відійшли на більш вигідні позиції

Подібні

Перший пішов: ССО підтвердили знищення залізничного мосту в окупованому Криму

Йдеться про міст поблизу населеного пункту Роздольне

Зеленський попередив про посилення ударів з боку РФ найближчим часом

Він пояснив це тим, що “Путін слабшає”

Альберта передала до Фонду підтримки енергетики України 160 тис. євро

За ці кошти закуплять енергообладнання, яке потрібне для ремонтів

НАТО відстежує кожен рух Китаю щодо військової допомоги Росії, – Рютте

Вын заявив, що “ми не наївні” і тверезо оцінюють ситуацію