Наєв про відхід ЗСУ на Донеччині
Фото: Сергій Наєв/ФБ

Сили оборони України ухвалили рішення відвести сили та засоби із невигідних позицій на одній із ділянок фронту в Донецькій області.

Про це повідомив командир тактичної групи “Велика Новосілка”, генерал-лейтенант Сергій Наєв.

“Найважливіше для командування – зберегти життя і здоров’я особового складу. Тому на одній із ділянок фронту ухвалено рішення щодо відведення сил та засобів з невигідних позицій. Це дало можливість не лише зберегти бійців, а й покращити нашу оборону. Ворог несе втрати, і ми маємо змогу діяти ефективніше”, – зазначив він.

Наєв розповів, що протягом останнього місяця завдяки спільній роботі розвідників, операторів дронів, артилеристів, мінометників, танкістів та піхоти, вдалося знищити понад 30 одиниць ворожої бронетехніки та понад 2000 окупантів.

“Це відчутно зменшило кількість ворожих атак на нашому напрямку”, – додав генерал.

Читайте також: Умєров заперечив оточення українських підрозділів на Курщині: всі Сили оборони відійшли на більш вигідні позиції

Подібні

Литва виділила 4 млн євро для енергонезалежності шкіл і лікарень України

На полях URC2026 підписали документ про посилення економічної співпраці

ЗСУ застосували “санкції” проти Оренбурзького ГПЗ і гелієвого заводу в Росії

Також підтверджено пошкодження будівель центру космічного зв’язку “Владимир”

У Кривому Розі вже четверо загиблих внаслідок ракетної атаки РФ

У місті оголошено День жалоби

Альберта передала до Фонду підтримки енергетики України 160 тис. євро

За ці кошти закуплять енергообладнання, яке потрібне для ремонтів