Наєв про відхід ЗСУ на Донеччині
Фото: Сергій Наєв/ФБ

Сили оборони України ухвалили рішення відвести сили та засоби із невигідних позицій на одній із ділянок фронту в Донецькій області.

Про це повідомив командир тактичної групи “Велика Новосілка”, генерал-лейтенант Сергій Наєв.

“Найважливіше для командування – зберегти життя і здоров’я особового складу. Тому на одній із ділянок фронту ухвалено рішення щодо відведення сил та засобів з невигідних позицій. Це дало можливість не лише зберегти бійців, а й покращити нашу оборону. Ворог несе втрати, і ми маємо змогу діяти ефективніше”, – зазначив він.

Наєв розповів, що протягом останнього місяця завдяки спільній роботі розвідників, операторів дронів, артилеристів, мінометників, танкістів та піхоти, вдалося знищити понад 30 одиниць ворожої бронетехніки та понад 2000 окупантів.

“Це відчутно зменшило кількість ворожих атак на нашому напрямку”, – додав генерал.

Читайте також: Умєров заперечив оточення українських підрозділів на Курщині: всі Сили оборони відійшли на більш вигідні позиції

Подібні

Україна закупить нову велику партію 155-мм пострілів через конкурентний тендер, – Федоров

Попередній аналогічний тендер дозволив зекономити понад 16% від очікуваної вартості

Іспанія підготувала понад дев’ять тисяч українських військових за програмою ЄС, – Міноборони

З 2026 року базове навчання замінили на поглиблену технічну підготовку

Ретранслятори “Шахедів” у Білорусі не працюють з 22 червня, – Зеленський

Невідомо чи було це обладнання повністю демонтоване білоруською стороною

На пляжі в Одесі від осколкового поранення загинула 26-річна жінка

Інформація щодо кількості постраждалих уточнюється