Наєв про відхід ЗСУ на Донеччині
Фото: Сергій Наєв/ФБ

Сили оборони України ухвалили рішення відвести сили та засоби із невигідних позицій на одній із ділянок фронту в Донецькій області.

Про це повідомив командир тактичної групи “Велика Новосілка”, генерал-лейтенант Сергій Наєв.

“Найважливіше для командування – зберегти життя і здоров’я особового складу. Тому на одній із ділянок фронту ухвалено рішення щодо відведення сил та засобів з невигідних позицій. Це дало можливість не лише зберегти бійців, а й покращити нашу оборону. Ворог несе втрати, і ми маємо змогу діяти ефективніше”, – зазначив він.

Наєв розповів, що протягом останнього місяця завдяки спільній роботі розвідників, операторів дронів, артилеристів, мінометників, танкістів та піхоти, вдалося знищити понад 30 одиниць ворожої бронетехніки та понад 2000 окупантів.

“Це відчутно зменшило кількість ворожих атак на нашому напрямку”, – додав генерал.

Читайте також: Умєров заперечив оточення українських підрозділів на Курщині: всі Сили оборони відійшли на більш вигідні позиції

Подібні

Свириденко не бачить достатніх темпів підготовки Києва до зими

Вона провела нараду з мером Києва Віталієм Кличом

У НАТО проаналізували результати роботи українського ППО у травні: знищено 90% дронів і всього 17% балістичних ракет

Причина – нестача боєприпасів для протиповітряної оборони

Чернігівська ОВА оголосила обов’язкову евакуацію з 12 сіл біля кордону

Вивезення людей планується завершити протягом двох місяців

“Слуга” Медяник живе у маєтку за $1 млн, який записаний на няню його родини, — Bihus.Info

Офіційні доходи жінки не дозволили б їй придбати таку нерухомість