Бійці «Сталевого Кордону» знищили укриття окупантів
Фото: ДПСУ

На Сумському напрямку військовослужбовці 15-го мобільного прикордонного загону у співпраці з силами оборони продовжують ефективно протистояти російській агресії. Завдяки злагодженим діям та високому рівню майстерності вони успішно ліквідовують стратегічні об’єкти противника.

За останні дві доби розрахунок безпілотних літальних апаратів знищив три укриття ворога та чотири одиниці техніки. Ці успіхи суттєво ускладнюють можливості окупантів для наступальних дій, позбавляючи їх критичних ресурсів.

Бійці «Сталевого Кордону» щодня демонструють стійкість, професіоналізм та непохитну готовність до боротьби за незалежність України. Кожна успішна операція наближає нашу країну до довгоочікуваної перемоги та миру.

Детальніше про операцію дивіться у відео: 

Подібні

Лавров поскаржився, що слова Рубіо про відсутність угоди на Алясці “не дуже витончені”

Він додав, що необхідно “внести ясність” на усю цю ситуацію

Пентагон вже витратив на війну в Ірані близько $40 млрд: на що пішли ці кошти

Наслідки відчули на собі всі, аж до пересічних громадян

Білоруська опозиція попередила Україну про можливе втягування Лукашенка у війну

У 30-сторінковій доповіді навели вісім факторів