Бійці «Сталевого Кордону» знищили укриття окупантів
Фото: ДПСУ

На Сумському напрямку військовослужбовці 15-го мобільного прикордонного загону у співпраці з силами оборони продовжують ефективно протистояти російській агресії. Завдяки злагодженим діям та високому рівню майстерності вони успішно ліквідовують стратегічні об’єкти противника.

За останні дві доби розрахунок безпілотних літальних апаратів знищив три укриття ворога та чотири одиниці техніки. Ці успіхи суттєво ускладнюють можливості окупантів для наступальних дій, позбавляючи їх критичних ресурсів.

Бійці «Сталевого Кордону» щодня демонструють стійкість, професіоналізм та непохитну готовність до боротьби за незалежність України. Кожна успішна операція наближає нашу країну до довгоочікуваної перемоги та миру.

Детальніше про операцію дивіться у відео: 

Подібні

У Держдепі США заявили про перелом у війні: Україна перехопила ініціативу і перемагає

Окремо представник відзначив роль українських далекобійних ударів по території Росії

“Слуга” Медяник живе у маєтку за $1 млн, який записаний на няню його родини, — Bihus.Info

Офіційні доходи жінки не дозволили б їй придбати таку нерухомість

Рютте назвав головний страх Путіна щодо саміту НАТО в Анкарі 

На саміті НАТО в Анкарі члени блоку планують виконати конкретні зобовʼязання

ЗСУ застосували “санкції” проти Оренбурзького ГПЗ і гелієвого заводу в Росії

Також підтверджено пошкодження будівель центру космічного зв’язку “Владимир”