Бійці «Сталевого Кордону» знищили укриття окупантів
Фото: ДПСУ

На Сумському напрямку військовослужбовці 15-го мобільного прикордонного загону у співпраці з силами оборони продовжують ефективно протистояти російській агресії. Завдяки злагодженим діям та високому рівню майстерності вони успішно ліквідовують стратегічні об’єкти противника.

За останні дві доби розрахунок безпілотних літальних апаратів знищив три укриття ворога та чотири одиниці техніки. Ці успіхи суттєво ускладнюють можливості окупантів для наступальних дій, позбавляючи їх критичних ресурсів.

Бійці «Сталевого Кордону» щодня демонструють стійкість, професіоналізм та непохитну готовність до боротьби за незалежність України. Кожна успішна операція наближає нашу країну до довгоочікуваної перемоги та миру.

Детальніше про операцію дивіться у відео: 

Подібні

Депутат Київради Вітренко про кредит на вагони метро: “Наступним кроком стане ще одне підвищення вартості проїзду”

Він вважає, що придбання 50 вагонів для метрополітену зараз для Києва не на часі

ЗСУ поцілили в єдиний у Росії гелієвий завод в Оренбурзькій області: що відомо

Це за 1200 км від лінії фронту

У Білорусі оголосили “мобілізаційні навчання” в одній з прикордонних областей

Завершити заходи планують 2 липня

Президент Польщі Навроцький позбавив Зеленського найвищої державної нагороди — Ордена Білого Орла

За його словами, Орден вимагає поваги до історичних цінностей країни