ЗСУ знищили склад боєприпасів РФ
Скриншот з відео

Українські військові на одному з напрямків знищили великий польовий склад із боєприпасами військ РФ.

Відповідне відео опублікував командувач Нацгвардії Олександр Півненко у своєму Telegram.

Зазначається, що на цьому польовому складі російські окупанти накопичували артилерійські снаряди та протитанкові міни.

“Завдяки роботі аеророзвідників 11 бригади ім. М. Грушевського все це тепер перетворилося на попіл”, – йдеться у дописі.

Крім того, впродовж тижня аеророзвідники на південному напрямку завдали ударів по позиціях військ РФ, а також знищили:

  • два склади БК;
  • п’ять одиниць автомобільної техніки;
  • два міномети;
  • два моторні човни;
  • одну вежу радіозв’язку;
  • один комплекс дальнього візуального спостереження Муром-М.

Нагадаємо, що 17 жовтня ЗСУ завдали удару далекобійними ракетами ATACMS по тимчасово окупованому росіянами Міжнародному аеропорту “Луганськ”. Наразі у мережі з’явилися перші супутникові знімки наслідків атаки.

Подібні

Зеленський назвав напрямки, де Білорусь розбудовує військову інфраструктуру для розширення війни

Вздовж українського кордону фіксується фінальний етап будівництва нових доріг

Кабмін затвердив механізм виплати 3 тис. євро репарацій постраждалим від насильства окупантів

В Україні офіційно зафіксовано 398 випадків сексуального насильства, пов’язаного з війною

Російські БпЛА вже не літають вздовж кордону України і Білорусі після ультиматуму Зеленського, – ЗМІ

Навесні та на початку літа 2026 року прольоти російських БпЛА вздовж кордону були масовими

Після першого кластера Україна та Молдова йтимуть до ЄС окремо, – фон дер Ляєн

Оцінка прогресу базуватиметься виключно на заслугах країн