ЗСУ знищили склад боєприпасів РФ
Скриншот з відео

Українські військові на одному з напрямків знищили великий польовий склад із боєприпасами військ РФ.

Відповідне відео опублікував командувач Нацгвардії Олександр Півненко у своєму Telegram.

Зазначається, що на цьому польовому складі російські окупанти накопичували артилерійські снаряди та протитанкові міни.

“Завдяки роботі аеророзвідників 11 бригади ім. М. Грушевського все це тепер перетворилося на попіл”, – йдеться у дописі.

Крім того, впродовж тижня аеророзвідники на південному напрямку завдали ударів по позиціях військ РФ, а також знищили:

  • два склади БК;
  • п’ять одиниць автомобільної техніки;
  • два міномети;
  • два моторні човни;
  • одну вежу радіозв’язку;
  • один комплекс дальнього візуального спостереження Муром-М.

Нагадаємо, що 17 жовтня ЗСУ завдали удару далекобійними ракетами ATACMS по тимчасово окупованому росіянами Міжнародному аеропорту “Луганськ”. Наразі у мережі з’явилися перші супутникові знімки наслідків атаки.

Подібні

Міноборони запровадило контракт для небойових посад у ЗСУ

Термін дії базового контракту становить 24 місяці

Навроцький відреагував на заяву Зеленського про розпалювання неприязні до українців з боку Польщі

“Ця суперечка взагалі не стосується внутрішніх питань Польщі”

Смілянський пояснив, чому Зеленський відправив Навроцькому орден не “Укрпоштою”

Останні два місяці автівки “Укрпошти” блокуються польською митницею

Хакери створили копію “Резерв+” і продавали доступ для бажаючих уникнути мобілізації: деталі розслідування

У “додатку” встигли зареєструвалося понад 4 тисячі користувачів