про розмінування Чорного моря
Скриншот з відео

В Одеській області на території Фонтанської сільської ради вибухнула міна, яку винесло на берег після підриву Каховської ГЕС на Херсонщині.

Про це повідомив начальник Одеської районної військової адміністрації Юрій Крук.

“…На території Фонтанської сільської ради 10 червня вранці внаслідок вибуху морської міни пошкоджено 27 житлових будинків”, – розповів Крук.

Про травмованих унаслідок вибуху наразі не повідомляється.

На узбережжі Одещини за останній тиждень прикордонники виявили шість мін. Всі їх викинуло на узбережжя після підриву загарбниками Каховської ГЕС.

Читайте також: Течія несе у Чорне море міни Херсонщини: деякі вже виявили біля Одеси

Нагадаємо, вночі, 6 червня, РФ підірвала Каховську ГЕС, яка була замінована ще у жовтні. В зоні затоплення опинилися 80 населених пунктів.

Станом на ранок 13 червня на затопленій Херсонщині вода поступово спадає. Відомо про 10 загиблих, ще 20 отримали поранення. 42 людини вважаються зниклими безвісти.

Читайте також: Біля Каховської ГЕС в зоні підтоплення детонують міни: жителів просять бути обережними

Подібні

Ретранслятори “Шахедів” у Білорусі не працюють з 22 червня, – Зеленський

Невідомо чи було це обладнання повністю демонтоване білоруською стороною

ЗСУ поцілили в єдиний у Росії гелієвий завод в Оренбурзькій області: що відомо

Це за 1200 км від лінії фронту

У Польщі триває скандал навколо України: політики повертають ордени і закликають блокувати вступ в ЄС

Головна причина – присвоєння ОЦСО “Північ” ССО ЗСУ звання “імені Героїв УПА”

90% українців прагнуть конструктивної взаємодії з Польщею, – опитування

Майже 60% кажуть, що кожна нація може мати своїх героїв і ніхто не має права у це втручатись