про розмінування Чорного моря
Скриншот з відео

В Одеській області на території Фонтанської сільської ради вибухнула міна, яку винесло на берег після підриву Каховської ГЕС на Херсонщині.

Про це повідомив начальник Одеської районної військової адміністрації Юрій Крук.

“…На території Фонтанської сільської ради 10 червня вранці внаслідок вибуху морської міни пошкоджено 27 житлових будинків”, – розповів Крук.

Про травмованих унаслідок вибуху наразі не повідомляється.

На узбережжі Одещини за останній тиждень прикордонники виявили шість мін. Всі їх викинуло на узбережжя після підриву загарбниками Каховської ГЕС.

Читайте також: Течія несе у Чорне море міни Херсонщини: деякі вже виявили біля Одеси

Нагадаємо, вночі, 6 червня, РФ підірвала Каховську ГЕС, яка була замінована ще у жовтні. В зоні затоплення опинилися 80 населених пунктів.

Станом на ранок 13 червня на затопленій Херсонщині вода поступово спадає. Відомо про 10 загиблих, ще 20 отримали поранення. 42 людини вважаються зниклими безвісти.

Читайте також: Біля Каховської ГЕС в зоні підтоплення детонують міни: жителів просять бути обережними

Подібні

Генштаб повідомив про ураження Московського центру космічного звʼязку

Підтверджено й ураження інфраструктури порту “Кавказ” у Краснодарському краї РФ

На Хмельницькій АЕС проводять слідчі дії: що відомо

Вони стосуються окремих закупівель, проведених у попередні роки

В окупованому Криму закривають дитячі табори: Аксьонов заборонив приймати дітей до осені

Обмеження набули чинності сьогодні з 11:00

Комбат постане перед судом через загибель 19 людей від удару ракети РФ по місцю шикування

1 листопада 2025 року російська ракета поцілила у місце урочистого шикування військовослужбовців