Фото: Миколаївобленерго

На деокупованій частині Миколаївської області під час робіт підірвався автомобіль АТ “Миколаївобленерго”. Найбільше постраждав водій авта.

Про це повідомили у Facebook АТ “Миколаївобленерго”.

“Надзвичайна подія сталася наприкінці робочого дня 9 лютого у Снігурівському районі, де наші хлопці самовіддано працюють над відновленням повітряних ліній ось вже майже 2 місяці”, – ідеться у повідомленні.

Політарена в Telegram: оперативні новини в зручному форматі

Вибух пролунав, коли автомобіль вже залишав місце робіт. Вибуховий пристрій розбив кабіну транспортного засобу.

“Не обійшлося без травм у людей, які перебували всередині. Водія автівки з місця пригоди забрала “швидка”. Інші відбулися контузією та незначними травмами”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що кількість загиблих внаслідок вибуху в Дарницькому районі Києва зросла до чотирьох осіб.

Подібні

Москва знову під атакою безпілотників, Собянін хвалиться, що “збили” 80 штук

Тим часом всі аеропорти регіону знову не працюють

Берлін планує купувати дешеві крилаті ракети в України та Ізраїлю, – Politico

Вартість української ракети майже вп’ятеро дешевше за американську Tomahawk

У Запоріжжі впроваджують масштабний план захисту від ворожих безпілотників, – Федоров

Найближчим часом захисні конструкції планують натягнути на мостах та через дамбу ДніпроГЕСу

У НАТО порахували, що втрати росіян у війні проти України вже перевищили 1,4 млн вояків

Однак це не зупиняє Кремль у прагненні продовжувати бойові дії