На Херсонщині окупанти з безпілотника обстріляли автівку “швидкої”
Фото: Херсонська ОВА

У Херсонській області росіяни вдарили з безпілотника по автівці “швидкої”. Медики не постраждали.

Про це повідомляють у Херсонській обласній військовій адміністрації.

У Херсонській області росіяни вдарили з безпілотника по автівці “швидкої”
Фото: Херсонська ОВА

“Це сталося вчора, 21 листопада, на виїзді з міста Берислав, коли лікарі поверталися з виклику. Медики дивом не постраждали”, – йдеться у повідомленні.

Відомо, що постраждав сам автомобіль. Медики та водій зуміли врятуватися та залишитися неушкодженими.

Нагадаємо, окупанти обстріляли шахту і лікарню у Селидовому. Є загиблі та поранені. Ймовірно армія РФ використала ракетний комплекс С-300.

Подібні

Більш як третина поляків вважають, що позбавлення Зеленського ордена зміцнює позиції Польщі у світі, – опитування

Приблизно стільки ж громадян висловлюють протилежну думку

Китай планує вдвічі збільшити імпорт російського підсанкційного газу, – Reuters

Китай є єдиним відомим покупцем вантажів “Arctic LNG 2”

Сікорський припустив, що РФ може готувати провокацію на власній території під чужим стягом

Він навів у приклад Гливицьку провокацію під чужим прапором

Лукашенко чинить опір Кремлю у війні щодо Україні, але зберігає при цьому схвалення РФ, — ISW

Він та інші високопосадовці Білорусі уникають кремлівської риторики