На Харківщині бійці ДПСУ знищили танк та дві самохідні артилерійські установки РФ
Фото: ДПСУ

У Харківській області прикордонники знищили танк ворога та дві самохідні артилерійські установки “Мста-С”.

Про це повідомляють у Державній прикордонній службі України.

“Пілоти “Фенікса” продовжують знаходити “жирні” цілі противника. У результаті аеророзвідки та точних розрахунків бійці підрозділу знищили танк та дві самохідні артилерійські установки “Мста-С”. Нищили, нищимо і будемо нищити, аж поки ворони не покинуть нашу землю”, – наголосили в Держприкордонслужбі.

Нагадаємо, також нещодавно бійці ДПСУ атакували транспортні засоби, антени зв’язку та позиції ворога на Харківщині. На відео видно, як пілоти-аеророзвідники 4 прикордонного загону філігранно за допомогою FPV-дронів нищили ворога.

Подібні

У Криму оголосили про повне закриття порому у Керчі і заборону на продаж палива: що відомо

Також введено заборону на рух Кримським мостом. Поки лише для вантажівок

ЗСУ перебили логістику ворога: під ударом опинився міст із Криму та комплекс “Панцир-С”

Під потужний удар потрапили і центри керування дронами окупантів

Ми з поляками не можемо бути не партнерами або не друзями, тому що ми сусіди, – Зеленський

Крім України наразі Польщу ніхто не зможе захистити

Україна демонструє хороші результати на полі бою, а економіка РФ переживає скрутні часи, – генсек НАТО Рютте

За даними Альянсу, ЗСУ ліквідовують та серйозно ранять від 30 до 35 тисяч росіян щомісяця