Міноборони хоче спільно з Німеччиною виробляти зброю
Фото: Міноборони

Україна зацікавлена в розширенні співпраці з Німеччиною у сфері ОПК. Перспективними можуть стати спільні проєкти в таких напрямках, як виробництво боєприпасів, ППО та ПРО, ремонт броньованої техніки тощо.

Про це заявив заступник міністра оборони України з питань європейської інтеграції Сергій Боєв під час зустрічі з чинним та новопризначеним тимчасово повіреними у справах Посольства Німеччини в Україні.

Зазначається, що Тім Пранґе, чия дипломатична місія в Україні добігає кінця, представив свого наступника, яким став Макс Раш, новопризначений тимчасово повірений у справах Посольства Німеччини в Україні. Сторони обговорили майбутню співпрацю.

“Німеччина – один з наших ключових партнерів, і нам важливо підтримувати тісну співпрацю. Будемо працювати над новими проєктами, в тому числі у сфері ОПК”, – наголосив Боєв.

Він підкреслив, що Україні зараз особливо важливо отримувати підтримку, “яка була б відчутна на полі бою” і зауважив, що Україна також зацікавлена в продовжені роботи Контактної групи у форматі “Рамштайн”.

“Своєю чергою, німецька сторона ознайомила з нюансами формування бюджету Німеччини для витрат на безпеку та оборону та окреслила перспективи майбутньої взаємодії, з огляду на зміну парламентської команди”, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Зеленський сподівається, що після виборів у Німеччині їхня політика щодо України зміниться

Нагадаємо, що німецька KNDS Deutschland – виробник танків Leopard 2, відкрила спільне підприємство з однією з оборонних компаній України. Така спільна робота “суттєво підтримає економіку інвестиціями та робочими місцями”.

Крім того повідомлялося, що франко-німецька збройова група KNDS, яка займається виробництвом танків, офіційно оформляє створення дочірньої компанії в Україні. Це один з основних європейських гравців у галузі наземних озброєнь.

Подібні

Кандидат на посаду головкома військ США в Європі Гринкевич вважає, що Україна може перемогти у війні

Він наголосив на силі духу українського народу

У Конгресі США представили резолюцію щодо викрадених Росією українських дітей: деталі документа

Закликають повернути дітей “до моменту укладення будь-якої мирної угоди”

Навроцький зробив чергову заяву щодо вступу України до ЄС та НАТО: Польща чекала на це роками

Але співпрацю з Україною він вважає необхідною

НАТО намагається улестити Трампа, щоб утримати його на своєму боці, – Bloomberg

“Кампанія лестощів, очолювана Рютте, заздалегідь обговорювалася європейськими лідерами”