Міністр оборони Естонії Ханно Певкур приїхав до Києва
Фото: Оборонне відомство Естонії

Сьогодні, 21 березня, міністр оборони Естонії Ханно Певкур приїхав до Києва. Там він оголосив про черговий пакет військової допомоги на 20 мільйонів євро.

Про це повідомляє оборонне відомство Естонії.

Певкур зустрівся з українським колегою Рустемом Умєровим. Зазначається, що новий пакет включає артилерійські боєприпаси, які критично необхідні для протидії російської агресії.

“Пакет включає протитанкові гармати, вибухові речовини, різні види артилерійських боєприпасів, протигази, снайперське обладнання, боєприпаси меншого калібру та інше. Також останній пакет допомоги включає снаряди калібру 155 мм, що є додатковим внеском Естонії в ініціативу Європейського Союзу щодо відправки в Україну мільйона снарядів”, – йдеться у повідомленні.

Поповнення внеску Естонії частково профінансує Данія. Однак точну кількість боєприпасів не розголошують з міркувань безпеки.

Нагадаємо, також сьогодні до Києва приїхав голова військового комітету НАТО Роб Бауер. Це його перший візит до України з початку повномасштабного вторгнення РФ.

Подібні

Зеленський доручив ГУР та ЗСУ бити на випередження по російських об’єктах

Удари Сил оборони вже змусили Кремль оголити протиповітряну оборону в регіонах

Чернігівська ОВА оголосила обов’язкову евакуацію з 12 сіл біля кордону

Вивезення людей планується завершити протягом двох місяців

Українські ВМС та ГУР знищили три морські безпілотні катери росіян

Знищені об’єкти намагались влаштувати диверсію