Суд визнав працівника ТЦК винним
Фото: Facebook

Український омбудсман Дмитро Лубінець взяв під особистий контроль справу про ймовірні знущання з бійців у  211 понтонно-мостовій бригаді. Він направив листи до Генерального штабу Збройних сил України та Військову службу правопорядку в ЗСУ, щоб перевірити інформацію і провести службове розслідування. 

Про це він повідомив на своїй сторінці в соцмережі Telegram.

“Сьогодні у медіа побачив публікацію про ймовірні факти знущань з військовослужбовців в одній із військових частин ЗСУ. Тож негайно відправив листи до Генштабу ЗСУ та Військову службу правопорядку в ЗСУ для перевірки інформації та проведення службового розслідування з метою подальшого реагування”, – зазначив Лубінець.

Омбудсман наголосив, що такого ганебного явища не повинно бути. Тому він пообіцяв взяти цю ситуацію на особистий контроль і повідомлятиму про результати перевірки.

Нагадаємо, у 211 понтонно-мостовій бригаді, яку створювали у квітні 2022 року, де командиром став полковник Олег Побережнюк, виявили факти знущання з підлеглих. За даними ЗМІ, винуватцем є похресник комбрига цієї бригади.

Згодом у Генштабі ЗСУ відреагували на скандал із військовим, який сьогодні, 16 грудня, шириться у ЗМІ. Йдеться про факти можливих зловживань посадових осіб 211 понтонно-мостової бригади Сил підтримки Збройних сил України.

Подібні

Генштаб підтвердив ураження танкера “тіньового флоту” РФ та логістичних мостів окупантів

Точними ударами було уражено два автомобільні мости на Херсонщині

Міноборони оголосило подробиці нового контракту з виплатами до 460 тис. грн для бійців на передовій

Його орієнтовано на доукомплектування піхотних посад у бойових підрозділах

У Кремлі казяться через втрату прихильності Трампа до РФ, але погоджуються на “діалог з Європою”

Водночас Лавров знову погрожує ударами по Києву і загрозою для іноземних дипломатів

Сибіга повернув польську нагороду у відповідь на позбавлення Зеленського ордена Білого Орла

Дії Варшави він назвав імпульсивними та емоційними