Київська обласна рада
Київська обласна рада. Фото: “Політарена.ua”

Київська обласна рада прийняла Програму відновлення та розвитку інфраструктури Київської області на 2026-2027 роки, в межах якої на ці цілі у 2026 році передбачено 900 млн грн.

Про це повідомляє кореспондент “Політарени”, який був присутній на засідання облради.

Читайте також: Облрада спрямує понад 3 млрд грн на “Здоров’я Київщини” і на критичну інфраструктуру

Загальний обсяг фінансових ресурсів, які пропонується залучити на виконання заходів програми протягом двох років, складає 1 млрд 900 млн грн, у тому числі, з урахуванням коштів місцевих бюджетів.

Як зазначив в.о. голови Київської обласної ради Ярослав Добрянський, кошти будуть спрямовані на нове будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт пошкоджених або зруйнованих внаслідок війни об’єктів громадського призначення, а також модернізацію важливих об’єктів інфраструктури області.

Читайте також: Київська облрада ухвалила програму “Плече побратима”, на яку протягом двох років витратять 461 млн грн

Подібні

Відсьогодні в Україні можна укласти нові військові контракти з чіткими термінами служби

Після завершення контракту захисникам гарантується право на звільнення з військової служби

Платні камери в СІЗО у містах України: Мін’юст назвав “Політарені” розцінки, скільки коштів отримано і куди витрачено

Також коментар і фотографії камер у СІЗО дала Харківська правозахисна група

Масовані удари дронів по Криму спровокували паливну кризу та зірвали курортний сезон, — NYT

Літній сезон відпусток у Криму зазнав краху

Після атаки українських дронів, корвет “Бойкий” відновити неможливо, – експерт

Судно зазнало деформації корпусу та провалу радарних систем