блочно-модульна котельня
Фото: Мінрозвитку громад і територій

Київська область отримає 25 блочно-модульних котелень у межах державної програми підготовки до опалювального сезону, спрямованої на посилення стійкості критичної інфраструктури.

Про це повідомив очільник Київської ОВА Микола Калашник.

“Уряд виділив із резервного фонду 3 млрд грн для придбання 216 блочно-модульних котелень. Київська область отримає понад 251,8 млн грн на реалізацію проєкту. Це фінансування враховує потреби громад для посилення резервного теплопостачання та стабільної роботи критичної інфраструктури під час опалювального сезону”, – коментує очільник ОВА.

Калашник наголосив, що підготовка до зими триває в межах плану стійкості регіону, який реалізується спільно з урядом та органами місцевого самоврядування.

“План передбачає заходи з захисту критичної інфраструктури, розвитку розподіленої енергетичної та теплової генерації, а також забезпечення стабільного водопостачання та водовідведення”, – повідомив посадовець.

Читайте також: У Києві до опалювального сезону відновлять всі потужності ТЕЦ, навіть Дарницької, – директор ЦДЕ Харченко

Подібні

Сирський повідомив про формування четвертого ешелону ППО, який “прикриє” ще дві області

“Розширюємо лінійку засобів ураження новим ракетним озброєнням”

Туреччина готується продовжити газові контракти з РФ, – Bloomberg

Обсяги постачання ще не визначені

“Ніхто, крім Шрьодера”: Путін заявив, що говоритиме з Європою лише через свого посередника

Оскільки, за словами диктатора, “посередництво передбачає нейтралітет”

Зеленський передав Путіну повідомлення про мирні переговори через Абрамовича, – FT

Стверджується, що російський олігарх приїжджав у Київ