Шойгу грозить ядерним ударом
Фото: сайт президента РФ

Москва залишає за собою право застосувати ядерну зброю у разі агресії західних країн.

Про це російським ЗМІ заявив секретар Ради безпеки РФ Сергій Шойгу.

“У листопаді 2024 року до Основ державної політики Російської Федерації в галузі ядерного стримування були внесені зміни, відповідно до яких Росія залишає за собою право застосувати ядерну зброю у разі агресії проти неї або Республіки Білорусь, у тому числі з використанням звичайної зброї”, – заявив він.

Востаннє такі заяви лунали з Кремля наприкінці січня. Тоді глава Держдуми РФ В’ячеслав Володін заявив, що інформацію про нібито підготовку замаху на російського диктатора Володимира Путіна адміністрацією експрезидента США Джо Байдена “слід сприймати серйозно” і це “прямий шлях до ядерної війни”.

Читайте також: РФ заявляє, що не допустить появу ядерної зброї в Україні, — росЗМІ

Подібні

Перший пішов: ССО підтвердили знищення залізничного мосту в окупованому Криму

Йдеться про міст поблизу населеного пункту Роздольне

Кучма, Ющенко і Порошенко відмовилися від “Білого Орла”, а Зеленський відправив орден Навроцькому поштою

Три попередні президенти України – Леонід Кучма, Віктор Ющенко і Петро Порошенко,…

Трамп і лідери G7 позитивно сприйняли запит України на ліцензії для виробництва ППО, — Зеленський

Трамп пообіцяв Україні підтримку, щоб змусити Путіна зупинити війну

Кремль звинуватив США у зриві “домовленостей” Трампа та Путіна в Анкориджі, – Reuters

Одразу три вищі посадові особи РФ синхронно виступили із жорсткими заявами