розірвання контракту на будівництво метро
Фото: Ігор Шевченко

У Києві спростували чутки про закриття “червоних” станцій метро через ремонт моста. Зазначається, що ця гілка працюватиме у штатному режимі.

Про це повідомляють у Київській міській військовій адміністрації.

“Мережею шириться чергова хвиля брехні, яку поширюють медіа, навіть не розібравшись. На сьогодні розробляється проєктна документація щодо підсилення опор мосту. Тому вже наступного року заплановане виконання цих робіт. Наголошую, що на роботу метрополітену виконання робіт не вплине. “Червона” гілка метро працюватиме в штатному режимі”, – зазначив директор департаменту транспортної інфраструктури Києва Руслан Кандибор.

У КМДА запевнили, що це ніяк не вплине на роботу метрополітену. Також там закликали “не вірити брехливій інформації анонімних Telegram-каналів”.

Нагадаємо, сьогодні, 19 грудня, повідомлялося, що у Києві аварійний міст Метро можуть закрити на ремонт. Зазначалося, що на ділянці працюють експерти, які оцінюють ситуацію з професійної точки зору.

Також у Києві можуть закрити на ремонт ще одну ділянку столичного метро. Роботи проводитимуть у тунелях між станціями “Почайна” та “Тараса Шевченка”.

Подібні

Україна має право захищатися: у Єврокомісії відреагували на ультиматум Зеленського на адресу Лукашенка

В Євросоюзі погрозу Зеленського вважають цілком виправданою

Ми з поляками не можемо бути не партнерами або не друзями, тому що ми сусіди, – Зеленський

Крім України наразі Польщу ніхто не зможе захистити

“Я зрозумів, що потрапив туди, куди треба”: прикордонник розповів, як опинився у лавах ДПСУ

Наразі він продовжує службу на українсько-білоруському кордоні

“Мадяр” підтвердив атаку на головну підстанцію окупованого Севастополя

Птахи СБС “результативно відпрацювали” 48 оперативних та планових військових цілей за ніч