Фото: Мілітарний

Кабінет міністрів України передав 3 тисячі фортифікацій на прифронтових територіях до сфери управління Міністерства оборони. Для цього держава виділила 46,2 мільярда гривень.

Про це під час засідання уряду заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

“Торік обладнали 3 тисячі оборонних пунктів, як на загрозливих напрямках, так і в місцях, де зараз не ведуться активні бойові дії. Для цього держава виділила 46,2 мільярда гривень, які спрямувала обласним військовим адміністраціям та Агентству відновлення”, – зазначив він.

Згідно з цією постановою, у місячний строк ці фортифікації мають бути передані до сфери управління Міноборони та закріплені за балансоутримувачами. Ініціативу прийняли в рамках модернізації механізму приймання, обліку та обслуговування фортифікацій на прифронтових територіях.

Нагадаємо, торік уряд виділив Запоріжжю 1,9 мільярда гривень на будівництво фортифікаційних споруд. Наразі роботи виконані в повному обсязі.

Подібні

Навроцький назвав вступ України до ЄС загрозою для польських фермерів

На його думку, Брюссель чинить тиск на аграрний сектор країни

Лубінець про головне завдання України: “Воюючи проти дракона, самим не перетворитися на дракона”

Він вважає, що Україна дбає про дотримання прав і свобод людини під час війни

Світлини палаючої Лаври змусили Трампа рішуче підтримати Україну на саміті G7, — Politico

Трампа “помітно зворушили” фотографії руйнуваннь Києво-Печерської Лаври

Гегсет звільняє генерала США, який кілька років координував допомогу Україні, – FT

Офіційну причину звільнення не називають, неофіційно це пов’язують з “великою чисткою” у Пентагоні