Фото: Мілітарний

Кабінет міністрів України передав 3 тисячі фортифікацій на прифронтових територіях до сфери управління Міністерства оборони. Для цього держава виділила 46,2 мільярда гривень.

Про це під час засідання уряду заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

“Торік обладнали 3 тисячі оборонних пунктів, як на загрозливих напрямках, так і в місцях, де зараз не ведуться активні бойові дії. Для цього держава виділила 46,2 мільярда гривень, які спрямувала обласним військовим адміністраціям та Агентству відновлення”, – зазначив він.

Згідно з цією постановою, у місячний строк ці фортифікації мають бути передані до сфери управління Міноборони та закріплені за балансоутримувачами. Ініціативу прийняли в рамках модернізації механізму приймання, обліку та обслуговування фортифікацій на прифронтових територіях.

Нагадаємо, торік уряд виділив Запоріжжю 1,9 мільярда гривень на будівництво фортифікаційних споруд. Наразі роботи виконані в повному обсязі.

Подібні

У РФ силовики вмовляють Путіна перенести вибори до Держдуми: які аргументи

Для Путіна вибори мають особливе значення. Це мантра для населення, що “все під контролем”

Армія РФ атакувала енергетику України: є постраждалі

Також відомо про різноманітні руйнування

Ми з поляками не можемо бути не партнерами або не друзями, тому що ми сусіди, – Зеленський

Крім України наразі Польщу ніхто не зможе захистити

США більше не нейтральні: Макрон заявив про зміну позиції Вашингтона щодо війни в Україні

Під час саміту G7 у Франції європейським країнам вдалося досягти повного порозуміння з США