Фото: Мілітарний

Кабінет міністрів України передав 3 тисячі фортифікацій на прифронтових територіях до сфери управління Міністерства оборони. Для цього держава виділила 46,2 мільярда гривень.

Про це під час засідання уряду заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

“Торік обладнали 3 тисячі оборонних пунктів, як на загрозливих напрямках, так і в місцях, де зараз не ведуться активні бойові дії. Для цього держава виділила 46,2 мільярда гривень, які спрямувала обласним військовим адміністраціям та Агентству відновлення”, – зазначив він.

Згідно з цією постановою, у місячний строк ці фортифікації мають бути передані до сфери управління Міноборони та закріплені за балансоутримувачами. Ініціативу прийняли в рамках модернізації механізму приймання, обліку та обслуговування фортифікацій на прифронтових територіях.

Нагадаємо, торік уряд виділив Запоріжжю 1,9 мільярда гривень на будівництво фортифікаційних споруд. Наразі роботи виконані в повному обсязі.

Подібні

Росія готується до українського десанту в Криму та мінує узбережжя, — ВМС ЗСУ

Росіяни перетворили берегову лінію на суцільну укріплену зону

“Проблема мобілізації – комплексна, і її можна вирішити лише після трансформації у війську”: Федоров про ситуацію з ТЦК

Реформа складна, але “цей шлях треба пройти”

Україна має право захищатися: у Єврокомісії відреагували на ультиматум Зеленського на адресу Лукашенка

В Євросоюзі погрозу Зеленського вважають цілком виправданою

“Ми можемо подвоїти цей показник”: Зеленський анонсував виробництво 10 млн дронів у 2026 році

Сили оборони суттєво посилили свої можливості для нанесення далекобійних ударів по ворогу