Фото: Мілітарний

Кабінет міністрів України передав 3 тисячі фортифікацій на прифронтових територіях до сфери управління Міністерства оборони. Для цього держава виділила 46,2 мільярда гривень.

Про це під час засідання уряду заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

“Торік обладнали 3 тисячі оборонних пунктів, як на загрозливих напрямках, так і в місцях, де зараз не ведуться активні бойові дії. Для цього держава виділила 46,2 мільярда гривень, які спрямувала обласним військовим адміністраціям та Агентству відновлення”, – зазначив він.

Згідно з цією постановою, у місячний строк ці фортифікації мають бути передані до сфери управління Міноборони та закріплені за балансоутримувачами. Ініціативу прийняли в рамках модернізації механізму приймання, обліку та обслуговування фортифікацій на прифронтових територіях.

Нагадаємо, торік уряд виділив Запоріжжю 1,9 мільярда гривень на будівництво фортифікаційних споруд. Наразі роботи виконані в повному обсязі.

Подібні

Армія РФ обстріляла саперів міжнародної організації на Херсонщині: загинули двоє людей

Водночас ще четверо осіб отримали поранення

Перші підсумки конференції у Ґданську: партнери нададуть щонайменше 375 млн євро на відновлення української енергетики

Кошти виділять США, Швеція, Норвегія, Естонія, Ісландія та Литва

У Києво-Печерській лаврі після атаки відновили доступ до печер і дзвіниці

Але на території комплексу все ще тривають аварійно-рятувальні роботи

Угорщина заблокувала наступний крок у переговорах про вступ України та Молдови до ЄС, – Politico

Цей демарш повністю відповідає нинішній позиції Мадяра щодо членства України в ЄС