Україна отримує перевагу у війні
Фото: Генштаб ЗСУ

Російські окупанти значно посилили активність на Торецькому напрямку. Також ворог концентрувався у районі Новоолександрівки та на Покровському напрямку.

Про це йдеться у зведенні Генерального штабу Збройних сил України.

“На Торецькому напрямку агресор значно активізувався – 32 атаки, зокрема, у районах населених пунктів Торецьк, Північне, Південне, Залізне та Нью-Йорк Донецької області. Крім того, на Покровському напрямку ЗСУ відбивали 51 атаку окупантів поблизу населених пунктів Новоолександрівка, Воздвиженка, Євгенівка, Новоселівка Перша, Лозуватське, Яснобродівка, Макарівка, Калинове, Пантелеймонівка та Уманське на Донеччині”, – йдеться у повідомленні.

Основні зусилля ворог концентрував у районі Новоолександрівки, де провів там понад половину своїх атак. Також РФ концентрувала зусилля на Покровському напрямку.

Нагадаємо, в ЗСУ спростовують окупацію Новоолександрівки на Донеччині. Частина населеного пункту, в яку прорвався ворог, перебуває під вогневим контролем України.

Подібні

Туск вважає, що конфлікт Польщі і України – стратегічна помилка, яка зашкодить обом сторонам

“У політиці помилка гірша за злочин”

РФ визначила Москву та Керченський міст пріоритетами для захисту ППО, – Зеленський

Розвідка отримала внутрішні звіти РФ про наслідки далекобійних ударів України

Було гучно: у РФ скаржаться на атаку дронів у Новомосковську

Відомо, що під атакою безпілотників опинився хімзавод “Азот”

ДБР оголосило нові підозри у справі про постачання бракованих мін для Міноборони

Йдеться про понад 21 млн грн несплачених податків