НПЗ у Лісках біля Воронежа вдруге було атаковано безпілотниками
Фото: Генштаб

В ніч на сьогодні, 16 січня, українські оборонці успішно атакували нафтобазу “Ліскінська” у Воронезькій області РФ. Зафіксовано влучання в ціль щонайменше трьох ударних БпЛА. 

Про це повідомляють у Генеральному штабі Збройних сил України.

Відомо, що там сталася масштабна пожежа. На тій нафтобазі зберігалося пальне, яке, зокрема, використовувалося для забезпечення потреб окупаційної армії РФ.

“Детальніша інформація щодо наслідків ураження уточнюється. Цілеспрямована та систематична бойова робота по важливих об’єктах російських загарбників триває. Далі буде… Слава Україні!”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, в ніч на 14 січня ЗСУ завдали наймасовішої атаки по військових об’єктах РФ на відстані від 200 до 1100 кілометрів в глибині Росії. Під удар потрапили цілі в Брянській, Саратовській та Тульській областях, а також в республіці Татарстан.

Подібні

Німеччина виділить 300 млн євро на чеську снарядну ініціативу для України

Водночас Пісторіус подякував Празі за продовження цього проєкту

Влада РФ починає роздавати українську землю на окупованих територіях “за спрощеною процедурою”

Землю просто роздаватимуть на власний розсуд

Рада ухвалила законопроєкт про підвищення зарплат рятувальникам та поліцейським, – Клименко

Законопроєкт запроваджує повністю оновлену систему надбавок за вислугу років

Єврокомісія представила 21-й пакет санкцій проти Росії: під удар потраплять понад 30 банків

Також пропонується повністю заборонити вʼїзд до Євросоюзу російським військовим