Генпрокуратура оголосила підозру російському генералу, який наказав обстріляти “Охматдит”
Фото: Офіс генерального прокурора України

Російському генерал-лейтенанту, який віддав наказ обстріляти “Охматдит”, оголосили про підозру. Подібне наказали щодо Києва він віддавав і на початку повномасштабної війни.

Про це повідомляють в Офісі генерального прокурора України.

Відомо, що саме за його наказом 26 червня 2022 року ворог завдав ракетних ударів по цивільному населенню столиці. Стратегічні крилаті ракети повітряного базування Х-101 влучили по багатоквартирному будинку ЖК “Львівський квартал”. 

Внаслідок обстрілу загинув чоловік та постраждали ще троє людей, серед яких й семирічна дівчинка. Тоді було повністю зруйновано та пошкоджено значну кількість квартир й нежитлових приміщень, зокрема припарковані автомобілі.

Згодом він наказав завдати ракетного удару по медичному корпусу Національної дитячої лікарні “Охматдит” у Києві 8 липня 2024 року. За цим фактом йому також оголосили підозру в порушенні законів та звичаїв війни, поєднаних з умисним вбивством за частиною 2 статті 438 Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, 8 липня РФ влучила у дитячу лікарню “Охматдит” у Києві. Внаслідок цього є багато загиблих та поранених.

Подібні

Генштаб повідомив про ураження Московського центру космічного звʼязку

Підтверджено й ураження інфраструктури порту “Кавказ” у Краснодарському краї РФ

В окупованому Криму закривають дитячі табори: Аксьонов заборонив приймати дітей до осені

Обмеження набули чинності сьогодні з 11:00

Пентагон вже витратив на війну в Ірані близько $40 млрд: на що пішли ці кошти

Наслідки відчули на собі всі, аж до пересічних громадян

У Кривому Розі вже четверо загиблих внаслідок ракетної атаки РФ

У місті оголошено День жалоби