Голова Об’єднаного комітету начальників штабів США Марк Міллі повідомив, що наразі найбільша загроза з боку Росії – це ракетні атаки, зокрема на столицю України.

Про це Міллі повідомив за підсумками зустрічі у форматі “Рамштайн”.

“Росіяни зазнають великих втрат. Немає якихось вишуканих воєнних дій, вони використовують багато артилерії. Як довго це триватиме, зараз важко сказати. Це може тривати кілька тижнів. Тому, на мою думку, це може продовжуватися аж до того часу, коли росіяни, можливо, виснажаться. Я впевнений, що українці не відступлять, і тому ми зараз звертаємо увагу саме на цю зону бойових дій”, – зазначив Міллі.

Політарена в Telegram: оперативні новини в зручному форматі

Генерал наголосив, що не може розкрити дані розвідки, які зараз є у США.

“Єдине, що я можу сказати, – що найбільші загрози – це ракетні атаки, зокрема на Київ. Тому я не буду применшувати російські спроможності атакувати далі протягом наступних тижнів”, – додав він.

При цьому генерал вважає малоймовірною спробу РФ напряму захопити Київ.

“Я б ніколи не став скидати з рахунків можливості Росії атакувати Київ. Але зараз ми не бачимо значних ознак і сигналів”, – зазначив він.

Нагадаємо, що генерал Марк Міллі називає битву в районі Бахмута “найбільш масштабною за втратами” і впевнений, що ЗСУ не відступлять від міста.

Подібні

ДБР почало розслідування авіакатастрофи Су-24М на Хмельниччині: що вже відомо

Інцидент попередньо кваліфікують як порушення правил польоту

США виводять свої військові сили та засоби з Європи, а партнерам пропонують “терміново шукати власну зброю”, – Bloomberg

Винищувачі хочуть скоротити на 30%, а присутність флоту – наполовину

Правнук Брежнєва потрапив в полон ЗСУ: що про нього відомо

Він перестав виходити на зв’язок із родичами ще в листопаді минулого року

Трамп і лідери G7 позитивно сприйняли запит України на ліцензії для виробництва ППО, — Зеленський

Трамп пообіцяв Україні підтримку, щоб змусити Путіна зупинити війну