Гегсет звільняє генерала, який займався допомогою Україні
Фото: Піт Гегсет/Х

Адміністрація Джо Байдена нібито призвела до критичного дефіциту американських військових запасів через допомогу Києву. Наразі всі наявні ресурси Сполучених Штатів мають спрямовуватися виключно на потреби власної армії, оскільки відновлення обороноздатності оголошено пріоритетом.

Про це під час брифінгу заявив очільник оборонного відомства США Піт Гегсет, передає Clash Report.

“Ми все ще маємо справу з наслідками того, що створив Джо Байден — а саме виснаженням цих запасів. І замість того, щоб спрямовувати їх нашій власній армії, він відправляв їх в Україну. Кожного разу, коли ми озираємося назад і аналізуємо будь-яку проблему, з якою стикаємося, все зводиться до одного: “Ну, це відправили в Україну””, — наголосив він.

Читайте також: Зеленський назвав обсяги випуску ракет Patriot у США та пояснив, чому цього не вистачає

Міністр підкреслив, що будь-який аналіз поточних проблем американських збройних сил тепер неминуче пов’язують із постачанням озброєння українській стороні.

“Зрештою, ми вважаємо, що на даному етапі ці боєприпаси краще використовувати в наших власних інтересах”, – заявив Гегсет.

“Будь-яка наша проблема зводиться до одного: “Це відправили в Україну””, – сказав він.

Нагадаємо, що Трамп скаржиться, що запас зброї США “не відповідає його очікуванням”, бо Байден “все віддав Зеленському”.

Читайте також: Україна вчасно отримує обіцяні пакети допомоги попри війну на Близькому Сході, – Зеленський

Подібні

Понад 60 тисяч тонн боєприпасів: Зеленський назвав втрати РФ після удару по арсеналу Балтійського флоту

Арсенал знаходився поблизу Санкт-Петербурга

Гегсет звільняє генерала США, який кілька років координував допомогу Україні, – FT

Офіційну причину звільнення не називають, неофіційно це пов’язують з “великою чисткою” у Пентагоні

Буданов слідом за Сибігою відмовився від хреста “За заслуги перед Польщею” на тлі скандалу із Зеленським

Він нагадав, що лідер фашистів Муссоліні й досі не позбавлений польської нагороди

У Кремлі казяться через втрату прихильності Трампа до РФ, але погоджуються на “діалог з Європою”

Водночас Лавров знову погрожує ударами по Києву і загрозою для іноземних дипломатів