Славутич без світла
Фото: Харківобленерго

Станом на ранок 3 лютого у Дніпропетровській та Донецькій області за командою “Укренерго” застосовуються екстрені відключення електроенергії.

Про це повідомляє ДТЕК.

“Внаслідок ракетно-дронових обстрілів об’єктів генерації та пошкодження ворогом мереж системи передачі також застосовані відключення у Харківській, Сумській, Полтавській, Запорізькій, Кіровоградській, Черкаській (частково) та Київській (частково) областях”, – повідомили в “Укренерго”.

Нагадаємо, що цієї ночі російські війська атакували Україну 71 ударним БПЛА типу “Shahed” та безпілотниками-імітаторами різних типів.

Як повідомили у Повітряних силах, пуски фіксували із напрямка Орел, Курськ, Брянськ, Міллєрово, Приморсько-Ахтарськ, а також з окупованого Криму.

“Станом на 09:00 підтверджено збиття 38-ми ударних БпЛА типу “Shahed” та безпілотників інших типів у Харківській, Полтавській, Сумській, Київській, Чернігівській, Черкаській, Запорізькій, Дніпропетровській, Вінницькій та Хмельницькій областях. 25 ворожих безпілотників-імітаторів – локаційно втрачені (без негативних наслідків)”, – йдеться в повідомленні.

Внаслідок ворожої атаки постраждали Сумщина, Харківщина та Черкащина. 

Читайте також: У Сумах вже четверо загиблих внаслідок влучання російського безпілотника у багатоповерхівку: що відомо

Подібні

Генштаб ЗСУ оприлюднив результати ураження Московського НПЗ

Наразі підприємство повністю призупинило переробку нафти на невизначений термін

Українські ВМС та ГУР знищили три морські безпілотні катери росіян

Знищені об’єкти намагались влаштувати диверсію

У Кремлі казяться через втрату прихильності Трампа до РФ, але погоджуються на “діалог з Європою”

Водночас Лавров знову погрожує ударами по Києву і загрозою для іноземних дипломатів

Німеччина розгорне у Литві бригаду з 5 тисяч військових біля кордону з Білоруссю

Наразі в Литві вже перебувають близько 1800 військових із ФРН