оборудка з продажем військових кораблів

За процесуального керівництва Київської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони викрито схему незаконної реалізації списаних кораблів Збройні Сили України.

Про це повідомляє пресцентр Офісу генпрокурора.

Встановлено, що колишній посадовець Міністерство оборони України, маючи доступ до документів про списання майна, вступив у змову з представниками підприємства, яке мало утилізувати судна.

За даними Офісу генпрокурора, йдеться про шість кораблів ВМС, які замість утилізації продали як металобрухт.

Для цього учасники схеми оцінили технічний стан суден і забезпечили занижену оцінку. А також формально провели конкурс під заздалегідь визначену компанію.

“Збитки державі – понад 900 тис. грн”, – вказують у генпрокурора.

Зрештою трьом особам повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 364 КК України.

Читайте також: На Київщині БЕБ викрило розкрадання бюджетних коштів на закупівлі дронів для ЗСУ

Подібні

ДБР оголосило нові підозри у справі про постачання бракованих мін для Міноборони

Йдеться про понад 21 млн грн несплачених податків

Якщо палатиме Україна, буде палати і ваша Москва, час закінчити цю війну, – Зеленський

Президент Володимир Зеленський назвав удар по НПЗ у Москві “абсолютно справедливою відповіддю”…

Патрульна поліція Києва отримала нового керівника: що відомо про майора Єгора Голубова

Останні роки він очолював батальйон патрульної поліції в Краматорську та Слов’янську

Україна готова до прямих переговорів з Росією, але терпіння Києва не безмежне, – постпред Мельник

Наразі пропонується припинення вогню вздовж фактичної лінії фронту